Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként zavarna ha a férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként zavarna ha a férfiról megtudod nem vezet autót egy trauma miatt?

Figyelt kérdés

Balesetben 3-an haltak meg mellette és ezért soha többé nem akar vezetni, mert olyan szinten traumatizálta a dolog.


El tudnád fogadni ha amúgy vonzódsz hozzá vagy inkább keresnél kevésbé problémás férfit?



2020. máj. 30. 23:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

De miért ne tudnál rá számítani? A traumákat nem feldolgozza az ember, nem "meggyógyul", hanem megtanul vele élni.


Attól még ott tud lenni veled, ha baj van.

2020. máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
El, de attól még zavarna.
2020. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%
Engem zavarna, hogy nem mer szembenézni a félelmeivel. Tesóm is szenvedett balesetet (persze, nem halt meg senki, könnyebb sérülések, más sztori, más pszichológiai állapot, de a trauma ugyanaz, a kezelés ugyanaz). Az volt az első, hogy visszaültettük az autóba. Ez csak így megy... NEM SZABAD ABBAHAGYNI!
2020. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen el tudnám fogadni.

(Feltéve, hogy nem adja elő a hattyúk halálát a tömegközlekedés láttán. Volt ilyen pasim, soha többé.)

2020. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is volt balesetem, azóta nem vezetek, férjem elfogadta.

Szerintem meg helyes döntés, ha valaki nem ül a volán mögé addig amíg nem biztos önmagában vagy retteg, esetleg nem tud úgy a forgalomra figyelni ahogy kellene. Ez nem lelki betegség, egyszerűen felelős döntés, amivel a többi közlekedőt is védi.

Inkább megyek busszal, mint hogy balesetet okozzak vagy elüssek valakit.

2020. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem zavarna, nekem is pont az autótol van traumam, ugyhogy meg utalom is őket 😃
2020. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De bocsánat ki mondja mit kell tenni meg mit nem kell tennie a másiknak? (akit elvileg mindenkinél jobban szeretek.) Én meg nem élnék egy kontrollmániás nő mellett soha. Ezek mind meg vannak győződve arról, hogy ők mindig mindent jobban tudnak, nélkülük fejetlenség lenne ki kell osztani ki mit csináljon és hogyan. Alkalmazkodást beleérzőképességet hírből sem ismerik. Mindenki menekül tőlük.
2020. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna. Ha még utasként sem ülne kocsiba, az már zavarna. Persze mélyen azt is megérteném, csak az már valóban megnehezítené az életvitelt.


Azért az teljesen más, hogy balesetben maga az ember sérül meg, vagy valaki miatt meghal más ember. Ráadásul másik három! ember.

2020. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én el tudnám fogadni.
2020. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem olyat, aki azért nem tanult meg vezetni, mert utas volt egy olyan kocsiban, amivel az akkori férje halálos balesetet okozott. Szerintem teljesen érthető, és amíg nincs hatással az életére, addig nem is gond. Nekem sincs jogsim, páromnak se, de városban élünk, itt nincs rá szükség.
2020. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!