Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisvárosban élők hol ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisvárosban élők hol ismerkedtek, ha nincs lehetőségetek ahol laktok?

Figyelt kérdés
Csak társkeresőn? Vagy inkább más?
2020. máj. 31. 12:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Az említett óvónők, tanárnők, diákok, feleségek mind foglaltak, akiket ismerek, vagy házasok. Ilyen áron meg nem kell nő, mert ha én elszeretem, tőlem is el fogják. Net kizárva, mert Tinder, Badoo eleve felejtős, ha még lemne is x km-es sugarú körben nő, köszi inkább nem, ahogy kinéz, amilyen a stílusa, iskolázottsága stb. Élőben nem lehet, mert abszolút zárkózottak az emberek és foglaltak is 99%-ban. 1% meg felejtős. Én már nyktottam meg nőt, vagy foglalt volt, vagy azt hitte, porszívó ügynök vagyok és 1 mondat után tovább tessékelt. Szóval sehol. 🙂
2020. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Vidéken élőknek akkor nem igrn jut pár mindenkinek.. Ugye?
2020. máj. 31. 17:50
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

Én vidéki lakosként (350 fős falu a semmi közepén) a következőt látom:

- az emberek összejönnek a középiskolai osztálytársukkal

- vagy a haverjuk unokatestvérével, aki a falunapra jött látogatóba

- elmennek városba, és ott találnak párt (egyetem, munkahely)

- ugyanaz a tíz ember próbálkozik be a kocsmárosnénál újra és újra, meg minden környékbeli lánynak írnak szülinapjuk alkalmából, meg ha raktak fel új profilképet, mindezt igénytelen stílusban (jellemzően férfiak)

2020. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát mivel nincs választék 350 főből szóval 8 ember megy 1 re :d
2020. máj. 31. 21:58
 15/15 anonim ***** válasza:

Sehol. 30 ezre városban élek, aho lsajnos a korosztályom pont hiányzik. Van rengeteg középiskola, de 25 évesen már nem arra vágyom ,hogy tizenéves lánykákkal randizgassak, akik amúgy ha normálisak és főleg azért mert normális úgyis elmegy pár éven belül egyetemre és 90%-a biztos, hogy nem fog visszajönni.

Aki visszajön az azért teszi, mert max olyan munkája van, hogy teljesen mindegy hol lakik (pedagógus, köztisztviselő) vagy valamiért nem sikerül boldogulnia egy nagyobb városban (kiesik az egyetemről, szülők már nem tudják finanszírozni stb.).

Szóval igazából van mondjuk 6 kategória:

1. tizenéves - nem játszik, mert túl fiatal, éretlen, ha normális is, biztosan megy továbbtanulni

2. korosztályombeli - valamiért visszajött, tehát nem biztos, hogy normális, de ha az is, akkor komoly párkapcsolata van, vagy nem igazán mozdul ki, nem itt tölti a szabadidejét/nem itt próbál ismerkedni

3. ittmarad korsztályombeli - nagy eséllyel nem normális, csúnya, jóval "alacsonyabb társadalmi réteghez" tartozik, ami még nem feltétlen baj, de emiatt azért nem érdemes hosszabb távra tervezni vele. Lehet, hogy csak eltartatná magát, gyereket akarna nagyon hama, céltalan, nincsen semmi esély arra, hogy normális életet lehessen vele élni.

Amelyik normális és ittmaradt, tuti, hogy hosszútáú kapcsoaltban, esetleg már férjnél van és gyereke van VAGY már elvált és/vagy gyereke van. Ez számomra megint nem egy jó dolog, nem akarom más gyerekét nevelni.

4. középkorú - házas, caládos, valószínűleg jó egzisztenciával

5. középkorú - biztosan gyereke van, eltartatja magát és csak emiatt keresne kapcsolatot / valami komoly baja van, nem normális, pszichopata stb.

6. idős, nyugdíjas - értelemszerűen nem az a kategória, ahol 25 évesen társat keresgélnék.


Adná magát, hogy környező nagyvárosok valamelyikébe átjárnék társat keresni.

De ez sem játszik igazán. Logikusan belegondolva, aki egy 100+ ezres városban él, ott született/nőtt fel miért költözne esetleg egy 30 ezres városkába?


Elköltözni nem tudok, itt van lakásom, és amúgy is minden ideköt: az összes barátom, haverom, a családom, mindenki itt él.

Nyomorogni meg nem akarok egy albérletben.


Egyetlen lehetőség olyan környékbeli faluból származó, szegényebb családi körülmények között élő, kevesebb lehetőséggel rendelkező, de amúgy normális lány, aki vevő lenne arra, hogy közösen építsünk fel valamit, nem várna el egyből minden anyagi jót, esetleg együtt elköltözni/összeköltözni itt. De erre is kevés az esély, mert ők is inkább msáhova mennek / a pénzesebb, "nagymenőnket" részesítik előnyben.


Szóval ez eléggé szar helyzet, nem tudom igazából mit lehetne csinálni. Leginkább semmit.

2020. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!