Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki kizárólag azért ment Budapestre dolgozni mert szereti a várost? Volt lehetősége máshol is, kisvárosban pl. de inkább Bp-re költözött? Én még mindig nem tudok dönteni Bp vagy "vidék"között.

Figyelt kérdés

#Budapest #költözés #munka.vidék
2018. máj. 29. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Pesten eltem 12 eves koromig, utana egy megyeszekhelyre koltoztunk. Az egyetemet mar itt vegeztem, alig vartam, en Pesten erzem magam itthon
2018. máj. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az én lányom azért ment oda egyetemre és ott is maradt melózni is, mert imádja a várost. Na nem minden részét és nem mindig, de nem költözne haza, bár megyeszékhelyen lakunk. Mindig azt mondja, hogy ezerszer több a munkalehetőség, a fizetés, a kikapcsolódási és úgy minden szempontból az egyéb lehetőségek is. Ezzel őszintén szólva nem tudok vitába szállni.
2018. máj. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is. Mindenben rengeteg lehetőség, a választás szabadsága. De ez nem jelenti mindenkinek azt, hogy ezért szeretne itt élni.
2018. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt valójában neked kell eldönteni.

Én inkább az ellenkező tábort erősíteném.

Jártam Bp.-re dolgozni, de nem azért, mert szeretném magát a várost. Én úgy vagyok Pesttel, hogy kirándulni, kikapcsolódni remek lehetőségek vannak, azonban az életem nem tudnám ott elképzelni. Pontosabban vannak olyan részei, ahol igen, de az legalább ugyanannyira kívül esik mindentől, mintha nem ott élnék. :D

Számomra a csend és a jó levegő az, ami "lételem", ugyanis hétköznap éppen elég zajban van részem.

Az a kérdés, hogy neked milyen a beállítottságod. Ebben senki nem dönthet helyetted. Vannak jó, csendes környékek is Bp.-en, ezt nem vitatom, csak kérdés, hogy ki hogyan tudja azt megfizetni. Tapasztalataim szerint - de aki tud, cáfoljon meg -, Bp.-en fordítottan arányos az ingatlanok ára és a hozzá kapcsolódó tér/terület, mint mondjuk kicsit távolabb. Jelenleg 86 km-re lakom Budapesttől, viszont innen általában előbb felérek oda, mint ott mondjuk a 17-ből a 3. kerületbe.


Ezeket érdemes mérlegelni.

2018. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 17. nem igazán jó hely. Igen csak Te tudod, hogy mennyire szereted a nyüzsit. Ha igen, akkor csak metro közeli hely, ami a belvárostól max. 20 percre van.
2018. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!