Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen társkeresőt érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkeresőt érdemes használni, ami NEM a Tinder?

Figyelt kérdés
Normális nőkkel szeretnék találkozni. 30/F

2020. máj. 31. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én néhány éve még a Tinder előtt a csajokespasik.hu-t használtam. Az akkor beváltotta nekem a hozzá fűzött reményeket, szóval tudom ajánlani.
2020. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#8: ezért éled ki magad egy noname oldalon, mert veled leállnak beszélgetni a lányok. Na és nincs aki felvegye a telefont, hogy itt kell hogy töltsd az idődet?!
2020. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#1 voltam. nem tudom miért lettem laszavazva.


Kérdésre a válasz:


Bármelyiket. Mindegyikre elő kell fizetned, mert anélkül kb levelet sem fogsz tudni írni. A csinosabb nők többségének 10+ olvasatlan levele van, szóval tépj egy sorszámot és állj be a sorba.


Randivonal havi 3e, párom.hu 1500+ kiemelés ~500Ft, addig tart míg nem jön újabb kiemelő. Van hogy 10p, van hogy 2 nap.


nincs "normális lányok" lelőhely sem gyülekezőhely, se élőben sem online.


Készülj fel, hogyha nem vagy jó pasi, akkor nem fognak visszaírni. A sablon "szép a szemed, ismerkedünk" dumával teli a padlás, legyél kreatív vagy bunkó.

2020. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A pénz nem akadály, kb közepesen vagyok jó pasi, így igyekszem kreativitással javítani rajta. Köszi, ez hasznos válasz volt konkrét tippekkel, az első nem annyira.
2020. jún. 1. 11:11
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

A randivonal.hu -t tudom ajánlani.

2020. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!