Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy akadhatnék az útjára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy akadhatnék az útjára? Van esély rá?

Figyelt kérdés

Egyetemen a szemeszter elején az egyik tárgyunkat egy fiatal tanársegéd/kutató tartotta. Nagyon bejött, de csak 2 hétig volt ő, azóta sem láttam. Ráadásul jött az egyetemek bezárása, ami miatt még jobban elvesztettem a hitemet, de egyszerűen nem tudom őt elfelejteni.

Légyszí ne kövezzetek meg, ha túlságosan gyerekesnek tűnök a kérdéssel, tudom, hogy abszurdnak hangzik, de érdekelne, hogy más a helyemben mit lépne + unatkozom is.


Egyébként szemináriumot tartott nekünk, tuti nem jegyezte meg senkinek sem a nevét. Én az első órára késve érkeztem (új órarend...), amikor beléptem a terembe, még ő kérdezte, hogy milyen órára jöttem és elkezdett viccelődni, mert én meg meg voltam kissé szeppenve. Lényeg, hogy amíg a helyemre mentem, ő közölte, hogy "nem vagyok olyan öreg" (ilyen szavakkal mondta). Ezen kívül egyébként csak annyi történt a 2 szeminárium alkalmával, hogy számtalanszor vettem észre, hogy nézett (néha olyan "creepy" módon). Nem csak akkor, amikor magyarázott valamit, hanem pl. amikor rövid kisfilmeket vetített, akkor is (és nem, nem ült mögöttem senki, meg a fejem fölött is max. a légkondi volt). Igazából amúgy nem is figyeltem volna fel rá (mármint, azt a csoporttársaim is megjegyezték, hogy jól néz ki, de hát vannak helyes oktatók, attól még nem kezdünk el mindenkire potenciális jelöltként tekinteni), de amikor a 2. órán találkozott a tekintetünk (ő pár másodperc után elnézett másfelé, amikor észrevettem, hogy néz), akkor annyira kellemes érzés kerített hatalmába, hogy hát, na... azóta nem tudok betelni a pillanattól.



2020. máj. 31. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy mindketten felnőttek vagytok egy ilyen kapcsolat rendkívül etikátlannak számít, és ő, mint oktató/tanár ezt jobban mérlegelni tudja mint te. Neki lehet nagyobb baja belőle, nem neked, ezért szerintem ne erőltesd, ha akar megtalál, de én nem fűznék ehhez sok reményt.
2020. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de amúgy nem tanít, 2 óránk volt vele. Leadta az anyagot és ennyi. Semmi köze nincs az osztályozáshoz.
2020. máj. 31. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor fogalmam sincs, esetleg te nem tudod a nevét? Kérdezhetnél a tanulmányaiddal kapcsolatban, vagy bármilyen jól megfogalmazott üzenet csodákra képes, beindulhat a beszélgetés.
2020. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A nevėt tudom, de kb. ennyi. Még facebookon is hiába kerestem. Vagy nincs profilja, vagy csak az ismerősök ismerősei találhatják meg.

Viszont elérhetősége sincs, illetve ha tudnám, akkor is mit írjak? Mint mondtam, nem rendes oktató, hivatalosan “tudományos segédmunkatárs” (vagy ilyesmi) van az egyetem honlapján. A jegyekbe meg úgy az egész tárgyba kb. semmi beleszólása nincs. Meg mivel nem tudja a nevemet, úgy sem tudná, hogy ki vagyok.

Tėnyleg nehéz eset ez. De köszi, hogy segíteni próbalsz.

2020. jún. 1. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi ötletem, de rohadtul szurkolok hogy valahogy rábukkanj és sikerüljön!

Kicsi a világ!

2020. jún. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jöttem olvasgatni, mert most vagyok hasonló helyzetben.


Mi történt azóta, kérdező?

2021. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!