Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem hogy 31 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy 31 évesen már nincs esély hogy lesz barátnőm! Hogy lehet ebbe bele törödni? Kénytelen vagyok nem megy az ismerkedés.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Elég sötétnek tűnsz a kérdésed alapján. Először ezen csiszolj (helyesírás). A legjobbakat!
2020. ápr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Apránként. Mindig csak egy kis részéről mondj le, a végére összejön az egész. Az életben mindenről így kell lemondani. De óvatosan, mert a végére annyira üres lehetsz belül, mint én, és azt ne akard, szóval ne mondj le mindenről az életben, csak erről.
2020. ápr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért elég genyók vagytok, ha ezt nő írta volna ki már legalább 30 hozzászólás lenne, és ugyanennyi privát...


Kérdező: próbálj olyan hobbikat keresni ahol hozzád hasonló nők fordulnak meg.

Minél több ilyen helyre járj el. Ha ott lesz a megfelelő nő , ne félj, nem lesz gond a csajozási tudásoddal. Nekem is így volt. Az igazság az hogy a nők is ugyanúgy meg akarják találni a társukat, viszont még mindig aszerint gondolkodnak hogy a férfinak kell kezdeményezni.

Próbálj meg társaságba járni , mint írtam valami hobbi kapcsán, nyilván van olyan amit szeretsz, vagy mindig szerettél volna kipróbálni.

Az biztos , ha otthon ülsz nem nagyon lehet ismerkedni. Gondolom a társkeresőket már kipróbáltad...nulla válasz! Viszont mikor élőben hívtam el nőket randira, 1 napos ismeretség után, igent mondtak. Pedig előtte baromira izgultam, és alig tudtam megtenni, de sikerült , és csak ez számít. Persze ettől még nem találtam meg a párom. De legalább próbálkozom.

Gondold el mennyi az esélye ha még csak nem is próbálkozik az ember.

2020. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát társkeresőzz. Ha nem megy majd 40 évesen úgyis bejösz 40-es, 50-es nőknek.
2020. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem megy? Fiatal vagy
2020. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Béna vagyok benne!
2020. ápr. 27. 17:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért hazudtok neki? Megoldást szeretne, nem s...ggnyalást meg kegyes hazugságokat.


31 évesen már minden csak nem fiatal (mondjuk nem is öreg, inkább középkorú), ha meg kimaradt 13 évnyi élettapasztalat, azt akkor se fogja könnyen behozni, ha holnap a nyakába szakad több milliárd.


Már ha nem élete hátralévő részében prostizni akar. A nők ösztönösen viszolyognak a 31 éves kisfiúktól. Ezt csak gerinctelen útrövidítő módszerekkel lehet áthidalni, de az meg visszaüt. Mint mikor valaki azért lesz bűnöző, hogy utána x vagyont elérve jó útra térjen. Nem szokott összejönni túl gyakran.

2020. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!