Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki, ha több pasival randizom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha több pasival randizom?

Figyelt kérdés

szigorúan randi, semmi több. beszélgetés, ismerkedes, sétálos találka.

sajnos úgy érzem h ket pasi közül csak úgy tudok választani, ha (sajnos vagy nem ) párhuzamosn

találkozom velük.

ez gáz?



2020. máj. 31. 21:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
12%
Mindenkinek gond ez.
2020. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem gáz, mivel nem vagy kapcsolatban azzal randizol, akivel akarsz. Nyugatabbra teljesen elfogadott, és itt is annak kéne lennie. Ez a lényege a randizásnak, hogy ismerkedsz és ha valakivel úgy érzed lehet több is, akkor több lesz, de én nem vagyok ruha a kölcsönzőből, amit a férfiak "lefoglalhatnak" és egyszerre csak egy embernél lehetek. Ha valaki ezen megsértődik, akkor a saját férfiasságában nem bízik. Ilyenkor szokták lek*rvázi a nőket, mert így elhitetik magukkal, hogy nem velük volt baj, csak a nő egy ordas ri*nc.


Nem feltétlenül kell tudjanak a férfiak egymásról, később elmondhatod, de szerintem nagyon gyakori hogy egy pasi egyszerre több nőnek irogat/találkozgat velük. Fordítva miért lenne ez gáz?

2020. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%
Gáz, velem volt egy csaj így, randizott mással, én megláttam Insta storyjaban, ő meg letagadta, csak barát... Aztán meg sír, hogy a férfiak megbízhatatlanok, az más hogy tetszik valaki de nem volt köztetek semmi, meg szakad a viszony egy ideig és úgy nyitsz mások felé, aztán újból képbe jön... De ismerkedés közben egyszerre több embert ne tesztelgessen. Allasinterju de tényleg... Piac... Instant kuka mostmar az ilyen. Tudod mi a bajom ezekkel a nőkkel? Hogy várna valami viszonzast az ember, hogy látni akarná hogy a másik is akarja, de csak azt erzed hogy tényleg csak a tesztelgetes folyik... Undorító. Nem is megyek bele több ilyenbe. Mi vagyok én versenyló? Versenyeztek más szeretettéért? És ő mit ab cserébe? Mert ha megtudná hogy én kavargatok közben ezzel azzal, az biztos jól esne neki, jó itt persze a gyakorin igen...
2020. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%
Mind ezt csináljátok...
2020. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez nem ciki, én is így szoktam. Miért lenne baj ha többel találkozol párhuzamosan amíg nem történik köztetek több? Így jobban látod, hogy kivel vagy inkább egy hullámhosszon. Engem sem zavarna ha a srác közben mással is randizna, erre van a randi, hogy úgymond kipróbáljátok egymást...
2020. jún. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
en is így gondoltam, ahogy több Hozzászóló, hogy nem gáz.. de már kaptam erről hideg-meleg véleményt is es mar nen is tudom minek higgyek.. de az ismerkedes fogalma nálam ezt meg "engedné"
2020. jún. 1. 08:00
 17/24 anonim ***** válasza:
95%
Csak abban az esetben nem ciki, ha te ugyanezt elnézed a pasiknak. Ja és ha rákérdeznek, akkor őszintén elmondod, hogy ezt csinálod és szerinted ez így normális.
2020. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%
Az állásinterview is oké, mert a legjobb, legolcsóbb, legmegbízhatóbb ember kell, de cserébe ad a munkáltató pénzt. Ezt munkának hívják. A társkeresésben meg a nő válogat így, neki kell a legjobb, legpénzesebb, legmegbízhatóbb férfi, de cserébe nem tud adni semmit, max újraversenyeztet, mert mindenkinél van jobb. Ezzel sincs baj, mert nőknél a biológiai óra ketyeg, szóval lehet válogatni. A korsó is addig járt a kútra, amíg el nem törött. Egyébként meg csak azok között tudsz "válogatni", akik jelentkeznek. Értelmes ember nem jelentkezik "ilyen" munkára, ahol csak veszíthet. Az ismerkedés fogalma nálam az, hogy kiválasztom aki nekem kell, és a többi nem érdekel. Nálad nem így van, mert te kisebbségi komplexusos vagy és nagyravágyó. Jöhet mindenki folyamatosan, azt mindig a legjobbat akarod. Ez pofára eséshez vezet mondom. Lehet lepontozni, de ez gerinctelenség akkor is másik emberekkel szemben, vagy közöld velük az elején, gyökér vagyok, ezt tudom nyújtani. Úgy már más.
2020. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
57%
Megnéztem most a kommenteket, aki azt írta h gáz egyszerre több embert szédíteni meg húzni az agyát, illetve hazudozni h nincs más (mert valamelyik randipartner úgyis rákérdez, h ki van még a pakliban rajtam kívül, erre meg a válasz random azt lesz, h senki-szép női szokás), az mind ilyen 10-30% hasznosságot kapott, aki azt írta h ez tök jó, tök trendi, az meg mind 70-90%-ot kapott. Komolyan vicc, ami ezen az oldalon megy. Ha egy férfi kérdez valamit, kap 20-30 oltást rövid idő alatt (pl megcsalta a nő, de majd még ő lesz a hibás, hogy biztos nem volt elég jó pasi, h a nő félrenézett). De ha egy nő kiírja itt, hogy megcsaltam a párom, mert találtam egy helyesebb és gazdagabb srácot, akkor majd mindenki leírja itt alá, hogy jól tetted, hisz nő vagy, megérdemled h ne egy átlagpasival legyél, hanem egy adonisszal. Vicc és vicc és vicc.
2020. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
14%

erre van a randi, hogy úgymond kipróbáljátok egymást...


Igen, mint valami tárgyat, hiszen egy férfi az egy tárgy a nők szemében, amit használnak a nők (a testét-spermiumát és a pénzét, a kapcsolatait h feljebb kússzanak a ranglétrán, meg a türelmét).

2020. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!