Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki, ha több pasival randizom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha több pasival randizom?

Figyelt kérdés

szigorúan randi, semmi több. beszélgetés, ismerkedes, sétálos találka.

sajnos úgy érzem h ket pasi közül csak úgy tudok választani, ha (sajnos vagy nem ) párhuzamosn

találkozom velük.

ez gáz?



2020. máj. 31. 21:11
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
*urvara nem erről lenne szó, amit itt többen leietok h mennyire használnám ki őket. se nem gond. igazából nem értem miért tettem fel kérdest, mert ezek a magukat értelmesnek hívő emberek válaszai magasról nem érdekelnek
2020. jún. 1. 18:06
 22/24 anonim ***** válasza:
62%

Tehát téged csak az érdekel, aki azt mondja, jóvan Emese, csináld csak megérdemled.

Orbitális nagy bolond ember vagy, és pont a hozzád hasonlók miatt szív az a maréknyi normális nő is, mert ugyanúgy átverik mint téged, csak az a különbség h te többet nem is érdemelsz az élettől. Az érem másik oldala meg, attól h én 190cm magas 110kg-os izomagyú állat vagyok, attól még nem ütök le mindenkit az utcán, mert megtehetném. Úgyse szólnak vissza, elfutnak. Miért ne? Te megtennéd, mert emberileg egy nagy nulla vagy, nem is nulla, inkább már kör.

2020. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Elmegy az ember lánya több randira, ismerkedik, beszélget. Igen, próbálgatja a srácokat, melyikkel érzi magát jól. Nincs ebben semmi rossz. Vagy ezt úgy kéne, hogy egy pasival randizok, és akkor slusszpassz? Nem kell ígérgetni, összefeküdni, hazudni, ezzel egyet értek. De a kérdező randiról beszélt, nem kapcsolatról! Nagy különbség.

Szerintem ha nem tudsz dönteni köztük akkor inkább egyiket se válaszd, egyik se érdekel igazán :/ Randizz másokkal is, hátha jön neked valóbb :) Nem ettől leszünk mi nők ribik!

2020. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
44%
Ez akkor mocsokság, ha elmész az egyikkel, másnap a másikkal, 3. nap a 3. al, de még 4. nap is mész. Aztán mivel nem döntesz, így újra kezded mind a 4-el, hogy hátha+ még újabbak is bekerülnek a körbe és már azt sem tudod, hogy ki Feri és ki Béla, ki pedig Attila.
2020. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!