Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves férfi vagyok nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves férfi vagyok nincs senkim magányos vagyok érzelmi sivatag.Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Add fel!
2020. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátaid sincsenek?
2020. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

És erről mégis kitehet? Ja, várj, tudom, csakis a nők, te 100%-ban hibátlan és ártatlan vagy.

Keresd a hibát magadban és javítsd ki.

2020. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Keress magadnak egy barátnőt, pár havert, élj egy kis szociális életet és megvan oldva a probléma
2020. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, én forever alone férfi vagyok, 35 F. És igen, a nőkkel van a gond, hogy nem adnak esélyt. Ötletem sincs, hogyan adjak neked tanácsot, nekem sincs haverom, se párom (4 éve). Lassan már kezdem feladni. Annyit tudok mondani, hogy gátlástalanul kell minden nőnél próbálkozni, egészen addig szekálni, amígy valamelyik igent nem mond.
2020. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

#5

"És igen, a nőkkel van a gond, hogy nem adnak esélyt."

És te milyen ember vagy külsőre és belsőre?

"Annyit tudok mondani, hogy gátlástalanul kell minden nőnél próbálkozni, egészen addig szekálni, amígy valamelyik igent nem mond."

Eléggé elkeseredettnek kell ahhoz lenni, hogy mindenkihez, válogatás nélkül odamenj, még olyanhoz is, aki nem is tetszik neked. Csak hogy ha ló nincs, akkor jó a szamár is.

És még te csodálkozol, hogy nem kellesz senkinek? Ilyen mentalitással? Akinek semmilyen tartása, motivációja, önértékelése, elvárása sincs?


Arról ki tehet, hogy még haverod sincs? Te. Na látod, senki nem akar veled lenni, és annak is meg vannak az okai.


Neked is azt tanácsolom, hogy nézz magadba, ne a nőket hibáztasd. És hogyhogy haverjaid sincsenek? Látod, még a pasik is viszolyognak tőled. Akkor elég nagy problémák lehetnek veled.

2020. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

5: Én szégyellem el magamat a férfitársaim helyett is, komolyan...

[facepalm]


Én másfél éve vagyok egyedül, de nem hibáztatok mást érte, mert tudom mik a hibáim és igyekszem azokon a dolgokon fejleszteni, jól.

Szembenézés önmagaddal, probléma feltárása, dolgozás azon, hogy ezeken csiszolj. Gúdlákk!


41F

2020. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak még így páran, én is 32F
2020. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mióta vagy egyedül? Volt valaha komoly kapcsolatod? Szerintem nem mindegy, hogy éppen most vagy egyedülálló vagy pedig még soha nem sikerült normális kapcsolatot kialakítani. Ha az előbbi, akkor azt tudnám mondani, hogy néha nem árt az embernek egyedül lenni és magával foglalkozni, önismeretet tanulni, rájönni, hogy ki vagy, mit szeretnél, stb. Mert tudod az idő így is úgy is eltelik amíg egyedül vagy, de nem mindegy, hogy ezt színtiszta önsajnálattal töltöd vagy pedig próbálsz fejlődni.


És hogy mit csinálj? Járj el a barátaiddal/kollégáiddal különböző programokra, foglalkozz a hobbiddal. Nincs konkrét recept a pártalálásra, de a 4 fal között egész biztosan nem fog menni.


33N

2020. jún. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!