Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a nőket ha 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket ha 36 éves férfiként 2 szobás panelban élek (7 még hitel) és nem vagyok hajlandó eladni, mert soha nem vennék senki kedvéért sem kertes házat?

Figyelt kérdés
Zömében 28+ korosztállyal jövök össze, vagyis 4 ilyen volt az elmúlt pár évben. Ebből 3 nak lakása sem volt, csak valamennyi megtakarítása. Mind rá akart venni, hogy adjam el és közösen vegyünk kisebb házat kerttel. De nem mentem bele egyik esetben sem. Mondom miért nem: mert egyszerűen tönkrementem 20 év alatt. Fizikailag félig roncs lettem, vagyis értsük úgy fájnak az izületeim, a csontjaim. Mondom miért. Édesapám korán, a 40 es éveiben meghalt. Mindkét nagyapám szintén korán meghalt. Édesanyámnak nagy kertes ház, egyik nagyszülőmnek nagy kertes ház, másiknak is. Egyedüli férfi maradtam, lány testvérem van. Mindent én csináltam 15 től 34 éves koromig, amíg otthon éltem. Hatalmas kert édesanyámnak, tavasszal hónapokon át műveltük napi 5 órában munka után késő estig. Egyik nagyszülőmnek óriási kert, 3 focipályányi. Tartsd rendben, vágd le a füvet nagy bozótvágóval havonta. 3 nap még reggeltől estig levágod. Másik hónapban kezdheted elölről. Másik nagyszülőmnek rossz állapotban volt a vályogháza, minden nyáron azt újítgattuk, hogy ne kelljen sokat fizetni mesterembereknek. Aztán ott volt az ősz és a tél. 10 köbméter fa itt, 7 egyik nagymamámnál, 5 másiknál. Ezt bedolgozni haverommal ketten. Hidegben, esőben, egész októbertől decemberig mindezt munka után délután és minden hétvégén. Csinálj disznóólkát, tyúkólat, gondozd a csemetést, mert mindkét nagyszülőm abban élte le az életet, hogy 10 disznó van, 50 tyúk, 20 kacsa, 200 facsemete, stb. Mindent nekem kellett évtizedeken át. Soha többet, nem bírom és lelkileg összetört. Soha egy fűszálat nem vágok le többet. Amennyit én vágtam le, vagy amennyi fát stihleztem össze majdnem 20 év alatt, annyit egy közmunkás sem biztos, hogy csinál az élete során. ÉS követelőznek a nők, mind, hogy kell a kertes ház. Inkább vagyok egyedül, mintsem újra kertes házba kényszerüljek. De ez a nők nem fogják fel, nem érzik át, nem látták mi volt. Csak a saját érdekeiket nézik szem előtt, meg ha van gyerek, akkor hol fogj játszani, stb. Elég volt.
2020. ápr. 28. 20:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
80%
Ki ilyen, ki olyan. Én pl. nem szívesen laknék panelban férfiként. Nem vagyok hozzászokva, hogy urambocsá de egy isteneset fingani se lehessen anélkül, hogy az egész szomszédság hallja. Frusztráló, nyomasztó az egész.
2020. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Igen, más életstílus, életvitel. Megszokás, alkalmazkodás kérdése. Van akinek megy, van akinek nem.
2020. ápr. 28. 20:43
 3/45 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként én születésemtől kertes házban éltem, de lehet ezt másképp is. Kis kert, kis udvar , egy délután alatt levágható fű, gázfűtés, disznók és kacsák nélkül. Néhány gyümölcsfa a kertben, minimális haszonnövény. Nem kell nagygazdálkodni :) #1 voltam.
2020. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
75%
É nem laknék panelban. Falusi lány vagyok 27n
2020. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
96%
Azért vannak fokozatok a komplett gazdaság fenntartása és egy kertvárosi családi ház között...
2020. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Hat a kert az nem csak akkora lehet hogy ólat lehessen rajta építeni, egy zsebkendonyi kert egy hintaval eleg ha van a kozelben park.
2020. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
60%

Aki valaha szeretne gyereket, az nem gondolkodik panelban. A legtöbb nő meg általában hosszú távú kapcsolatnál a gyerektémát is listára teszi.


Ahogy előttem írták, nem kötelező farmon élni, egy kicsi, befüvesített kert terasszal, pár tuja, néhány virág már pont elég.

Én már kutyát se szívesen tartanék kert nélkül, és a terasz-élmény, meg a kerti grillezés is elég jó buli tud lenni. Panelben még nyugodtan sörözni se tudsz a cimborákkal, mert biztos beszól valami kedves szomszéd. Kényelmes, sokkal gondtalanabb, mint egy kertes ház, de egyáltalán nem intim. Introvertált egyedülállóknak, meg nyugdíjasoknak való.

2020. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a nők jól ellesznek egy középkorú,fizikai roncs nélkül.
2020. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
84%

azert nem tudom ki él kertesházban, de én jó ideje igen.

Minden van, javítani, szépíteni, rengeteg pénz meg energia, egyik nap napig olajos vagyok mert a kapunyitó csapágyas, és cserélem, majd következő nap az öntözőrendszer fúvókáit cserélem, másik nap a szelep átenged javítom, majd kerítést festek, majd a teraszon feljött lap flexelek, ragasztok, jajj közben a gyerek összefirkálta a falat, már futok is a féktisztítóért remélem leszedi mert ha nem akkor újra kell színezni, és 5 éve is megcsináltattam kb 1 millió volt mai áron ez 2 millió lesz, de de jó lenne mert akkor fel lenne állványozva és le tudnám az eresz alját festeni mert kéne hogy szép legyen, közben asszony ordít hogy már a fű itt ott foltos kéne gyeptégla, már keresem is, bp másik végén valahol dányon van hívom őket, igen van már számolom ha elhozom kocsival 2 forduló de olcsó 300e ft és megint szép a fű, de ki kapálja fel, na majd megoldom.


Télen minden nyugis, megtanulom hogy asszem tán T8 torx a csavarhúzó tipusa amivel a kazán hőcserélőjét lehet kiszedni, és ecetes vízzel kimosni, mert hullámzik a meleg víz, jajj de átenged a zóna szelep, semmi gond, honeywell cikkszámokat keresek mert abban is jó vagyok, megtanulom mi a cafni, mi a közcsavar, hogy a keringtető szivattyút amire felcsavarozom abból van golyós és sima, a golyós jobb mert elzárható ha cserélni kell, tudom hogy a sentinel folyadékkal átmosni néha érdemes a fűtés rendszert, és még sorolhatnám.


Anyósom lakótelepen lakik, ha rossz a lift morog, még telefonálnia se kell valaki megjavítja..

Az ablak örökké nyitva, itt nálam a lánya (mármint a feleségem) ugyanúgy lakótelepi élményt csinál egész télen nyitva az ablak, csak itt a százezrek mennek, ott meg fizeti a filléreket és ordíthatja hogy neki azért lehet nyitva az ablak mert ígyis úgyis annyit fizet.


Ezek után én maximálisan megértem azt, ha valakinek nem kell a családi ház.

2020. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
8. az vagy te, vén papa. Többieknek köszönöm a választ.
2020. ápr. 28. 21:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!