Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves vagyok és már kinőttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves vagyok és már kinőttem a szórakozóhelyek korszakából, így az online ismerkedés felé hajlok. Interneten van arra esély, hogy olyan nőt találjak, akivel családot lehetne alapítani?

Figyelt kérdés
Nézegettem az ilyen oldalakon a nők adatlapjait, de nem sokukén láttam, hogy családot alapítanának. Hanem inkább laza, vagy gyerek nélküli kapcsolatot akarnak.

2018. nov. 6. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%

Mondjuk, talalsz most azonnal egy 33 eves not.

Jartok, jegyben jartok, elveszed, terhes lesz, lesz kb 37. Te 40.

Mire megszuletik a gyerek o 38, te 41.

Ha majd a fiutok erettsegizik, azt hiszi mindenki, h elvitte a nagyszuleit.

Remek :D

2018. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy nem ezt akarod hallani, fe én akkor is a személyes ismerkedésben hiszek. Van esélyed társkereső oldalon is, de hidd el hogy kevesebb, pedig azt hihetné az ember hogy több, mivel nagyon sokan vannak rajta... De ez csak délibáb!
2018. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Javaslom inkább, hogy egyéb közösségekben ismerkedj. Nem kell szórakozóhelyre járkálnod. Ismerőseim nagyrésze a hobbijához kötődően talált párt, pl. zenekaron belül, edzésen, stb.
2018. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon 22f
2018. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

#1: Ezzel azt akarod mondani, hogy a 30 feletti nők valójában már csak szexre valók, mivel családot tervezni már nem lehet velük?

---


Kérdező: persze ne zárd ki a netet sem, de csak egy opcióként gondolj rá. A legjobb, ha netes ismerkedésnél is sürgeted a találkát (nem feltétlen randit, elég csak mondjuk egy közös kávézás), itt már meglesz a személyes találkozás, ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor innentől totál mindegy, hogy egy buliban egy könyvtárban vagy a neten ismerted meg. Ha meg nem jöttök be egymásnak, legalább nem pazaroljátok feleslegesen az időtöket.

2018. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Van rá esély. Az hogy ki akar gyereket meg ki nem, nem függ azzal, hogy neten ismerkedik e vagy sem
2018. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Lehet.

Nem ugy kell keresni hogy not csaladalapitasra tehat nem arut veszel a boltban.

Csajzogatsz majd egyszer azon veszed eszre mahad hogy ott a no es szulni akar.


En nem csaladalapitasra kerestem. Azt van egy 10 evvel fiatalabb felesegem 2 szep gyerekem. Es nem o volt az egyetlen aki szulni akart, ha a ferfi normalis osztonosen mukodik ez a dolog. Nem terv alapjan.

Terv alapjan hazat epitunk kocsit veszunk, part nem igy valasztunk.

2018. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

5. Nem, csak nem mindegy hogy 36 évesen akarunk egyáltalán társat keresni, hogy családunk legyen, és mire születik a gyerek, vagyunk 40+, és akkor csodálkozunk h kicsit fura a gyerek...vagy hogy 33 évesen szüli valaki az első gyerekét, a másodikat meg 36 évesen.

Elhiszem h ostoba vagy és nem tudsz elvonatkozni, de akkor ne virnyákolj :D

2018. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem idővel a legtöbb nő vágyik babára. Én 27 vagyok, párom 35 és azért is vagyok vele, mert a kortársaimnak csak a buli meg ezek számítanak szinte, a párom viszont meg akar állapodni. Így hamar egymásra találtunk, hogy nekünk jó együtt, közösek a célok.
2018. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9 vagyok, lényeget ki hagytam, mi neten ismertük meg egymást pont. :D
2018. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!