Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az anotalk társkeresőről???

Figyelt kérdés
mert én ott megismerkedtem egy tök normális helyes sráccal meg minden csak nem tudom hogy mennyire bízhatok benne
2020. jún. 2. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Az anotalk nem társkereső. :D

Felejtsd el inkább azt az oldalt.

2020. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az anotalk mivel a teljes anonimitást adja meg, szerintem pont emiatt nagyon veszélyes is. Mivel itt nem kell képet, kort, várost, érdeklődéseket, iskolát/munkahelyet megadnod, mint egy "rendes" társkeresőnél ezért az emberek nagyobb arányban is használják ezt ki. Valamint nagyon sokan csak beszélgetésre, "szerepjáték"-ra és nudepick partner keresésére használják. Legalábbis az én tapasztalataim szerint az oldallal. De figyelj. Ha napok óta beszéltek messengeren, és megvan így elérhetősége, akkor te látod ő mennyire komoly és mennyire nem. Én a helyedben előbb messengerhívásban is beszélgetnék vele mielőtt találkoznátok, abból is leszűrhetők dolgok :)
2020. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első is mondja az nem társkereső. 100/1 emberből lehet értelmesen elbeszélgetni ott
2020. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az előttem szólóknak kell igazat adnom. Az Anotalk-on rengeteg a troll,akik kb. 3 üzenet után kilépnek. Vannak akik követők gyűjtésére használják (pl. Instagram). Ha szerencséd van,akkor kb. 20 emberből kifoghatsz egy olyant,aki nem kamu,nem tűnik el 2 perc után és még értelmesen el is tudsz vele beszélgetni :) Az Anotalk hátránya viszont,hogy nagyon rövid "ismerettség" után kénytelenek vagytok más helyet találni a beszélgetés folytatására.
2020. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pár éve unalombol elég sokat nyomkodtam az anotalkot, hát most ha statisztikat kene mondanom akkor 40% valami perverzkedo hulygyerek, 20% lanynak adja ki magát , 20% a szia mizu kerdesel értelmesebb e nem tud kinyogni, 10%nak mentalis problemai vannak, a maradek 10% essen a normalis kategoriaba de ezek kozul is akivel tenyleg megtalalnad a kozos hangot, ráadásként tetszik hát

Nem ajánlom

2020. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom én is fogtam ki egy pár ilyen perverz hülyét de egyébként rendszeresen beszélgetünk nem hiszem hogy átverne mert már hetek óta beszélgetünk beszámol részletesen mindenről normálisnak tűnik
2020. jún. 2. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
"Az anotalk nem társkereső." Az egy katasztrófa oldal.
2020. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!