Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik azzal a kifogással élnek, hogy "ők nem ismerkednek interneten" vagy "ők nem ismerkednek itt vagy ott", azok nem is akarnak igazából társat?

Figyelt kérdés

Avagy konkrétan azt a férfit nem akarják társnak akinek ezt a kifogást mondják. Mind1 a lényeg ugyanaz, hogy ez csak egy értelmetlen kifogás.

Érdekes férfiaktól még soha nem hallottam ilyen kifogást, hogy ők most itt és most nem ismerkednek, mert nem tetszik nekik ez a weboldal, vagy mert éppen nappal van, vagy mert éppen másokkal van, vagy mert éppen telihold van és ilyenkor elszabadulnak a démonok. A legtöbb férfi az ha ismerkedni akar, akkor a saját nagyanyja temetésén is ismerkedik ha a nő legalább egy átlagos külsejű. És nem, nem csak szexre kellene neki.

Tehát akkor ebből biztosan lekövetkeztethető, hogy az a nő aki ilyesfajta kifogást mond, annak vagy nem jön be az illető férfi, vagy ha nem is látta még a képét sem, akkor egyáltalán nem is akar ismerkedni jelenleg?



2020. jún. 2. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora egy tapló, temetésen ismerkedni... az ilyenekkel egyre jobban afelé megyek, hogy tényleg nem kell pasi.
2020. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

"Mekkora egy tapló, temetésen ismerkedni..."


Inkább autista, érzelmi nyomorék. Tehát párkapcsolatra alapból alkalmatlan.

2020. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

Facen nincs profilképem, se sok adat kitöltve. Más közösségi platformot nem használok.

Ha netes kereskedelem miatt vagy egyetemen egy még nem ismert szaktársam keresem meg, készséggel válaszolnak. Lányok, férfiak ugyan úgy.

Nagyon ritka, valaki egy illedelmes válaszra ne méltatna legalább.


Rövid, pár soros üzenetet írok, udvarias vagyok, kedves, nem túl személyeskedő elsőre.

Nem direktbe ismerkedési céllal csinálom.

Ugyan akkor, több emberrel miután elkértem egy vizsakérdést, érdeklődtem valamivel kapcsolatban kialakult magától egy beszélgetés, mondhatni elkezdtünk ismerkedni. Utána lehet már találkoztunk élőben is, gyakran előfordult.


Lehet bárhol ismerkedni, itt is, ha egy lánynak írsz, mert érdeklődsz, kíváncsi vagy a véleményére egy válaszával kapcsolatban, a többség normálisan tud válaszolni.

Ha szimpatikus vagyok-vagyunk, meg megy tovább a beszélgetés.


A nagyon erőltett ismerkedés nem működik, se online se élőben. "mi a hobbid? mi a kedvenc ..." Vagy úgy indítasz "megtetszett a profilképed, nagyon szép vagy, remélem nem haragszol, de láttalak itt ott stb. stb." Ez botrány rossz.. Nem csoda egyből menekülnek ilyenektől.


F23

2020. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ismerkedem neten, mégis van párom 4 éve. Előtte is néhány hosszabb kapcsolatom volt.

Párom több évet volt egyedül előttem, mégsem neten ismerkedett ez idő alatt.

Egyszerűen nekem nem működne így, ahogy az sem, ha leszólítanak utcán. Nem tudok ilyen erőltetett módon ismerkedni, akár barátkozás szintén sem. Ha emiatt antiszociális vagyok, vállalom. Ettől függetlenül vannak barátaim, több társaságban is.

2020. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Öniigazolási pi.csogás az egekben, juhé :D
2020. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!