Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik nem a szülővárosukban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem a szülővárosukban élnek és nem is élnek ott régi barátaik sem, azok hogy ismerkednek nem a neten keresztül?

Figyelt kérdés

A régi barátost úgy értem, hogy mondjuk nem baj ha nem a szülővárosodban élsz, ha az új lakhelyedre költözött több régi barátod, ismerősöd is, tehát mégsem vagy egyedül, van egy alap társaságod.


De aki full egyedül van, se a családja nem lakik a városban, se a régi barátai, se ismerősei, az hogy gyűjt maga köré embereket? Részben csajozási értelemben is kérdezem, de részben úgy általában magány-társaság szempontjából is. Mert akkor már könnyű, amikor van egy alap baráti, ismerősi köröd ami gyerekkorodtól kezdve fejlődött folyamatosan, de a mély vízbe beesve hogy lehet építkezni?


2020. máj. 18. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Új barátok az új közegből. Nemhogy a szülővárosomból költöztem el, de egyenesen másik országba is menekültem a szüleim elől anno, az összes gyerekkori barátom messze van. Néha facebookon még beszélünk, de nem túl gyakran, találkozni meg még ritkábban szoktunk.

Nekem eleinte a kollégiumból, egyetemről lettek barátaim, utána munkahely, majd másik munkahely, aztán a baba-mama klubból, majd az oviból... Szóval így bárhonnan, ahova relatíve gyakran jársz és van lehetőséged embereket megismerni. Ha közösségbe járós hobbim lenne vagy sportolnék, akkor szerintem onnan is lehetne barátokat, ismerősöket találni, és így általuk idővel párt is.

2020. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Iskolában, munkahelyen lehet leginkább ismerkedni szerintem. Nekem a gyerekkori barátságaim nagyrészt nem maradtak meg, de az egyetemen és a munkahelyemen tudtam új barátokat szerezni.
2020. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!