Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy a mai férfiak már lusták udvarolni?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre a legtöbbnek fogalma sincs hogyan kell meghódítani egy nőt, régebben ez egy jól működő kis rendszer volt és sokkal több volt a pozitív élmény is. Vajon ez a szülők hanyagsága is hogy nem tanítottak meg alapvető viselkedési formákat a gyerekeiknek? Igaz, lassabb volt maga a társkeresés is de eredményesebb és nem is kell nagyon visszatekinteni az időben, elég ha a 90es éveket nézzük.
2020. jún. 3. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Talán azért, mert a hölgyek lusták hölgyként viselkedni.
2020. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
A 90-es évek fiataljai sem "udvaroltak" - mind a kifejezés, mind a mögötte levő tartalom felett rég elhaladt az idő. A 21. századi férfiak és nők pedig végképp nem fognak merev és számukra felesleges ismerkedési sémákat erőltetni.
2020. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Szeretek udvarolni de a kedves mai nők elfelejtik hogy az udvarlás hoz KÉT fél kell. Az udvarlás akkor működik ha tudják FOGADNI is. Akkor tud minőségi kommunikáció és közös hullamhossz kialakulni ha a nő is beletesz energiát és elköteleződés az udvarlás fogadasaba de ez általában nincs így. Rengeteg nő azt várja hogy a férfi majd rohan utána ő meg csak válogat de így pont maga lehetetleníti el a minőségi udvarlast.


Pl Tinder, sok lány elvárja hogy írj először, legyél érdekes, humoros, szórakoztasd és akkor talán megfontolt egy randit. Csak ugye a legtöbb lány egyerre féltucat férfival beszélget így annyit valaszolgat egynek-egynek hogy XD, haha, hmm, hát ezekre nem lehet minosegi kommunikációt építeni. Ha valaki így próbálkozik szórakoztatni egy lányt az nem udvarol hanem bohócot csinál magából.


De akár ha nem tinderen ismered meg, pl amikor apám komolyan udvarolt anyámnak addig anyám nem mehetett el más fiúkkal bulikazni mert R..nak néztek volna hogy van udvarlója de mással tancolgat. Most viszont vidáman meglehet hogy udvarolsz egy nőnek heteket, aztán a szombati buliban levarrja egy random macho akivel ott találkozott először. Tessék, több heted és a nőbe fektetett összes várakozásod ment a kukába.


Szóval ha férfiként egy nőtől semmi normális visszacsatolást nem kapok hogy miért éri meg nekem belefektetni az energiát akkor miért pazaroljam rá?

2020. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Ha a világ, amiben élünk megváltozik, akkor mi is változunk.

Felgyorsult minden, így a társkeresés is.

Az emberek nagyrészében már van egy olyan érzés, hogy mindent a lehető leggyorsabban akarnak, képtelenek várni dolgokra, a klasszikus udvarlás unalmas lett sokaknak, persze van bőven kivétel.

2020. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Mert nincs rá igény.
2020. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor udvaroltam hosszú hónapokig, mert olyan szerelmes voltam mint azóta és előtte soha, abból nem lett semmi. Koptatott és elment egy másik sráccal akinek pár nap alatt meg is állt. Ő a végén kihasználta és átverte, de ez most lényegtelen. Semmi értelme nem volt udvarolnom. Évekig lényegében nőkhöz sem szóltam. Aztán összefutottam egyel aki az első randin leszopott, vele elvoltam egy ideig. Aztán jött egy másik, vele csak barátilag ismerkedtem, második találkozón lefeküdtünk. Xd


Világ legnagyobb hülyesége ez az udvarlás. Amikor csinálom, akkor energiát emészt fel és a végén nem lesz semmi, hoppon maradok. Ha nem csinálom akkor meg az első alkalmak egyikén már az ágyban vagyunk. Akkor minek udvaroljak?

2020. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

A "maiak"? Szerintetek régen máshogyan volt? Elképzelem a parasztbácsi ismerősöm fiatalon, biztosan nagyokat udvarolt a feleségének, két disznó-etetés között. Valahogy így: "Gyere hozzám, a gazdaság jól megy, kell valaki aki viszi a háztartást". Na ennyi. Anno ez így ment.


Mára szerencsére nem ilyen primitív a dolog.

2020. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Fogalma sincs?


Manapság amit a nők elvárnak annak köze sincs az udvarláshoz.

2020. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

Amúgy lehet, hogy nem az udvarlással van baj, hanem azzal, hogy sok pasi nem ismeri fel, mikor kéne abbahagyni és mikor nem vevő rá egy nő.

No offense, de ha egy nő értékeli az udvarlást, arról fogtok tudni, és ha nem kaptok visszajelzést meg biztatást, az egy elég jó jel arra, hogy nem jó nőnél próbálkoztok és akkor be kell fejezni, mert az már tényleg a magatokból bohóccsinálás kategória.


Nem tudom, régen milyen rendszer volt, nekem 20 évvel ezelőtt senki nem udvarolt :D Nekem amúgy alapvetően nincs rossz tapasztalatom, persze van 1-2 lusta dög, de nekem nem ez az általános tapasztalatom, szerintem az a pasi, aki komolyan akar egy nőt, az ki is fogja mutatni. Aki csak mismásol, az valószínűleg nem gondolja komolyan amúgyse. Aki meg akar is meg lusta is, hát az meg élvezze az egyedüllétet.

2020. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Nincs rá igény, mivel a nő választ és csakis jóképűt választ. Így az átlagos férfi hiába udvarol, elutasítják, a ronda meg ha udvarol nekik, azt egyenesen zaklatásnak veszik és akár fel is jelentik.
2020. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!