Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok, ha kitartóan udvarolnátok egy nőnek, viszont az kevés lépéseket tesz, nem egyértelmű. Kissé talán elutasító is a viselkedése, de ennek ellenére érzitek a kölcsönösséget?

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg az elutasítása?
2019. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Továbblépnék. Most nincs időm olyan nőkre vesztegetni az időm, akik játszmáznak.


Keresnék egy olyat, aki megmondja, hogy akar tőlem valamit.

2019. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Pl. nem meri megszólítani a férfit...

De előtte tett már direkt lépéseket, egyértelmű lépéseket...

Nem reagált egy flörtre vagy rosszul...

2019. dec. 11. 21:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy rosszul érzed azt a kölcsönösséget...
2019. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném..pont emiatt vagyok távolságtartó, mert semmi önbizalmam és nem tudom elhinni, hogy egy jó csávó mi a fenének udvarol nekem...de szinte biztos vagyok, hogy akart valamit, de már mindegy, mert elszalasztottam...
2019. dec. 11. 21:24
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha elszalasztottad, megvan a válasz. Feladta.
2019. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem is így lelépett, abbahagyta, pedig nem volt jó pasi...én ismertem volna meg, nekem szimpatikus volt, de gyors. Pl. nekem gyors második beszélgetéskor telefonszámomat adogatni, nem tettem...meg ilyenek...volt, hogy én közeledtem, akkor meg ő nem csinált semmit, vagy elfutott kvázi, amikor kinyittattam vele autó ajtaját, hogy kiszálljak, ürügyként, erre rohant is el vissza....és nem játszmáztam, csak lassabb tempóra van szükségem, ismerkedtem volna még, mert kb. egy idegen volt
2019. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 peca1000 ***** válasza:
57%

Rákérdeznék, hogy most akkor mi van? Ha nem ad konkrét választ, akkor hagyom a fenébe.


De ez soha nem fordulna elő velem, mert a kitartó udvarlást baromságnak tartom.


Van elég nő a netes társkeresőkön :)

2019. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Paradoxon a kérdés. Ha elutasító lenne, nem lépne, akkor nem érezném a kölcsönösséget.
2019. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na most figyi férfinak igen udvarolni kell de nőnek egyertelmu jelzést kell adnia... hogy igen erdekled...! Nem kell szét nyitni a lábad hanem pl mosolyogj el mikor beszéltek vagy nevess a béna Víccein... ha beszélgetést kezdeményez akkor te folytasd azt!
2019. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!