Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy a mai férfiak már lusták udvarolni?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre a legtöbbnek fogalma sincs hogyan kell meghódítani egy nőt, régebben ez egy jól működő kis rendszer volt és sokkal több volt a pozitív élmény is. Vajon ez a szülők hanyagsága is hogy nem tanítottak meg alapvető viselkedési formákat a gyerekeiknek? Igaz, lassabb volt maga a társkeresés is de eredményesebb és nem is kell nagyon visszatekinteni az időben, elég ha a 90es éveket nézzük.
2020. jún. 3. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyira értelmetlennek tűnik, hogy mondjuk én udvarlok, töröm magam, reménykedek, megalázkodok meg amit ide fel lehet sorolni, tegyük fel, hogy még vevő is rám. Aztán jön egy tőlem jobb pasi és azzal meg össze fekszik pár nap után. Ha csak elutasítják az embert az sem kellemes, bár ezt egy idő után lehet tudni kezelni, de egy udvarlást keresztül húzni ilyen formán nem elég rosszul tud esni.

Én megértem, hogy van olyan nő aki normális és megérdemelné az udvarlást, de a többi redva kur.. miatt akikből százat látok minden nap nem érdemes kockáztatni ilyen nagyszabású nő kerítő akciókat. Lehet találni bőven belőlük sokkal kisebb befektetéssel és nem feltétlenül rosszabb egy ilyen nő, mint amiért hetekig töri magát valaki.

2020. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igénylik egyáltalán a nők?
2020. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lusta. Ha azt látom,hogy megéri , akkor tudom tenni a szépet jó értelemben. De én is ezt tapasztaltam, hogy még azok a csajok, akiknek elvileg bejöttem, azok se tudtak partnerek lenni a kommunikációban nagyon nagy %-ban. Őket rá is hagytam, mert nem egy rádióműsor vagyok, aki beszél,beszél,szórakoztat. Szeretem a kölcsönösséget az ismerkedésben. Az első lépést gond nélkül megteszem, de kell valami "üzemanyag" a folytatáshoz, mint pl az, hogy ő is mond magától valamit, vagy ne adja Isten, még kérdez is valamit, ami érdekli velem kapcsolatban. :D
2020. jún. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, mert semmi beszéldkultúrájuk nincs, plusz te csak egy férfi vagy nekik a sok közül, semlegesként. Jól esik nekik, hogy udvarolsz, de ha jön egy jobb pasi, akkor hirtelen még zavarukban is megered majd a nyelvük, mert nem akarják h a jó pasi elveszítse az érdeklődését feléjük. És mindegyik nőhöz előbb v utóbb betalál a jó pasi (akkor is ha az nő nem is szép és full unalmas) és csak,,igent" kell a nőnek mondania.
2020. jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindent leírtak előttem.
2020. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!