Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20 év körüli gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 év körüli gyönyörű egyetemista lányoknak ennyire lehetetlen bekötni a fejét? Néha szoktam tetszeni egynek-egynek, de aztán...

Figyelt kérdés

Úgy tetszeni, hogy volt olyan, hogy ő jelölt be face-en és írt rám mert látott egy buliban és megkeresett egyetemi kar facebook csoportjában, vagy egy másik azt kérdezte hogy egy ilyen helyes és okos srác, mint én, miért van egyedül. (Szóval tényleg tetszettem nekik.)


Aztán mesélik a terveiket, hogy New Yorkban akar élni, Nyugat-Európában akar mesterszakot végezni, hetente jár fel Pestre bulizni/vásárolgatni, az apukája mindhármuknak akik testvérek vett egy-egy lakást a belvárosban (ezek különböző lányok nem egy), stb. Óriási szociális élet, baráti kör, nincs egy nyugodt, magányos percük. Pár randiig, esetleg csókig eljutunk, de nagyon kijön a különbség, hogy én nyugis ember vagyok, külföldön biztos nem élnék tartósan, Pesten talán majd egyszer, nem ez a szülővárosom ezért nincs itt óriási ismerősi köröm, a családom sem olyan jómódú (és én magamnak még nem építettem nagy vagyont), ő láthatóan a luxushoz szokott, én szerényen élek, stb. Nekem is vannak ambícióim és a szakmámban is sokat el akarok majd érni, ne gondoljátok hogy besavanyodott kisvárosi ember vagyok, de ezekhez a csajokhoz képest biztos visszafogottabb.


És nem, nem csak a gyönyörű, fiatal, intelligens, gazdag, menő lányokat veszem észre. De néhány ilyennel összesodort már az élet és mindig ez lett a vége.

26/F



2020. jún. 3. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mi a kérdés? Nem illetek össze oszt' ennyi. Majd találnak mást ők is meg te is.
2020. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ez a típus is, meg a visszafogottabb, introvertáltabb. Próbálkozz a 2.-nál és akkor nem lesz ilyen problémád.
2020. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem mi a bajod. Egyszerűen másképp képzelitek el a jövőtöket, ezért nem illetek össze.

Én is olyasmi típus vagyok, mint a kérdésben leírt lány, legfeljebb annyi különbséggel, hogy csak komolyat tervezek kapcsolat szintjén.

Se veled, se vele nincs probléma. Egyszerűen annyira mások voltatok, hogy nem tudtátok volna összeegyeztetni a terveiteket és életviteleteket.

21/L, egyetemista Hollandiában.

2020. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"bekötni a fejét"??

Hát nem sok egyetemista akar huszonpár évesen már házasodni, az tuti.

2020. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De általában ezek a csajok szabadok. (Talán pont az életmódjuk miatt.) Az ugyanilyen, csak belsőre visszafogottabb lányoknak mindig van már valakije.
2020. jún. 4. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!