Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felemészt a szomorúság és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felemészt a szomorúság és a szerelem irànti vágy. Van valaki hasonló helyzetben? Ha igen, hogy bírja?

Figyelt kérdés

7 ève vagyok egyedül, nemrég töltöttem a 30at. Kezdem feladni a reményt, hogy valaha is rám talál a szerelem. Próbálkoztam, nincsenek irreális elvàràsaim, mégse kellek senkinek. Már nem is emlékszem milyen érzés, amikor egy férfi nőkènt szeret engem. Tudom élveznem kène a szinglisèget és hàlàt adni azért amim van, mégse tudom ezt a végtelen űrt elűzni...

Van valaki hasonló érzésekkel? Kislány korom óta a nagy Ő-ről álmodtam, hogy a szerelmemmel élem le életem, valamiért ez mégse adatik meg.


30/ N



2020. jún. 6. 20:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
2%
23 éves korodban sem sikerült macsót találnod? Akkor 30 fölött már menthetetlen vagy nyugi. Itt már minden elúszott. Leld örömödet a munkádban vagy akármiben, a teniszezésben a filmekben, de hogy neked normális párkapcsolatod nem lesz az már biztos.
2020. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az őszinte véleményt, hasonlóan gondolom.
2020. jún. 6. 20:43
 3/25 anonim ***** válasza:
4%

Áh. Ilyenkor egyél egy szelet csokit, elégítsd ki magad, és valamivel jobb lesz. Sokkal nem, de valamivel. Illetve szerezz egy cicát. Nem gúnyolódásból, de ha már emberi társaságod nem lesz, egy doromboló jóbarát valamelyest javít a hangulatodon, nem leszel annyira egyedül.


De mást nem tehetsz ellene, ez sosem fog elmúlni. Sajnos. Bár elmúlna, de nem az ilyesmi nem múlik el. Úgy tűnik sokunknak viselnie kell ezt a keresztet.

2020. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Azért harminc évesen még nem ásnám el magam, én 31 évesen kezdtem el csajozni nulla tapasztalattal, tehát sokkal rosszabb helyzetből indultam mint te.


Egyszerűen csak menni kell a cél felé aztán egyszer csak találsz valakit, aki szeretni fog. Ott a tinder és mindenféle társkereső, randizgass, szórakozz, érezd jól magad és ne legyél elkeseredve, az senkinek se vonzó.

2020. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Amíg ennyire negatívan állsz hozzá, addig nem is jön.

Egyrészt nem szabad rágörcsölni, másodszor meg kell találnod a boldogságot magadban is. Akkor lesz egy olyan kisugárzásod amivel szerintem jönni fog a többi is. Ez az "űr" ki tud úgy mutatkozni, hogy elrontja az egészet!


Önismeret, önfejlesztés (YT teli van jobbnál-jobb vidikkel), pozitív hozzáállás!


Sikerülni fog, fel a fejjel! :)

2020. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Én pont ugyanígy vagyok ,csak férfiként. Szintén nemrég töltöttem a 30-at és szintén 23 évesen voltam benne utoljára "kapcsolatféleségben". Durva :D


Pár hónapja nézegettem a tindert és találkoztam egy lánnyal, de sajnos nem sok közös volt bennünk, így nem lett folytatás. Akár te is megpróbálhatod a tindert, vagy egy új hobbit, ahol lehetőséged van ismerkedni. Ne temesd magad, szerintem tök jó korban vagy, rengeteg vonzó 30-40 közötti nőt látok, sőt, egy-két 40 felettit is. :) 30f

2020. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Esetleg a 6-os és kérdező...nem akartok beszélgetni??

😊😊😊

2020. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Én is beállnék a sorba, szintén 23 évesen maradtam egyedül, jövőre leszek 30, és akkor már mögöttem is 7 év lesz. Szerintem így maradok örökre.

A "légy boldog egyedül" remekül hangzik, de teljesen természetes, ha hosszabb távon nem működik. Az nem természetes, egészséges és normális, hogy eltelik a fiatalsága, majd pedig az egész élete egyedül, társ nélkül az embernek. Nem, nyilván egy pocsék kapcsolat sem jobb. És nagyon nincs rendben, hogy van, aki csak ezek közül választhat: örök egyedüllét vagy valami kicsit, közepesen, esetleg nagyon sz.r kapcsolat.

2020. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ez a 23-as szám nagyon bűvös, nálam is betalált :)
2020. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Volt egy két próbálkozás, de 1-2 hónap után mindig összetörtèk a szívemet. Ahogy telik az idő a magány, és ezek a csalódások csak rontanak sajnos. Egy ilyen csalodàsból egyre nehezebben állok fel és egyre kilátástalanabbnak látom a helyzetet. 7 év iszonyúan sok.

Igyekszem mindenki válaszából merítkezni, köszönöm, hogy ilyen sokan írtatok. :)

2020. jún. 6. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!