Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában a facebookon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a facebookon miért tiltja le mindenki a láthatóságát az ismerősi körének?

Figyelt kérdés
Mi lehet a háttérben?
2020. jún. 7. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk hogy ne kutakodj.
2020. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Jaj, mekkora kerdes...mindjart erdekel!
2020. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Gondolom te sem osztasz meg magadról "intim dolgokat" full idegeneknek.
2020. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ez mitől intim, hogy làthatom az ismerőseit? Nem kutakodàs, nem muszàj amugy fenn lenni, ha valaki annyira titokzatos akar maradni
2020. jún. 7. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a facebook olyan mint egy nagy virtuális családi album. Nagyon nem szeretnem, ha kollégák, vagy ismerősök az ismerőseim, családom képet nézegessek. Így csak a közös ismerőseinket látja, nekem ez így tökéletes.
2020. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm rendszeresen nézte és ha megjelent egy nő az ismerőseim között, akkor azonnal rászállt. Mindig meg kellett magyaráznom, hogy miért jelöltük be egymást (akkor is, ha már évek óta ismertem) és ha ő már váltott vele egy szót vagy látták már egyszer egymást, akkor azonnal bejelölte a lányt, hogy követni tudja.
2020. jún. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert mindenkinek egyre több a cinkes ismerőse! 😂
2020. jún. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha férfi az illető akkor azért, hogy ne láss a női ismerőseit. Ne tudj nyomozni utána semmilyen téren. De ha olyasvalaki lájkolja a dolgait úgy is kiszűrhető minden.
2020. jún. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat: sok a megbízhatatlan ember, még baráti körben is, akik mindenfélét gondolnak a másikról, de nem a valódiságot.
2020. jún. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!