Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha egyre jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyre jobban frusztrál az, hogy a magasságom miatt elutasítanak? Már az élet többi területén is zavarokat, kisebbségi érzést okoz.

Figyelt kérdés

Társkeresőkön viszonylag jó számmal vannak meccseim, egyezéseim, és általában jókat tudok beszélgetni lányokkal különböző témákról.


Legtöbbször olyan lányokra írok rá, akik 160cm körül vannak. Lehet, hogy két napig beszélgetünk tök jól, de amint kiderül, hogy csak 172 cm vagyok, köszönés nélkül lelépnek.


A buszon ülve ha mosolyog rám egy lány, amint felállok, elfordítja a fejét.


A legutolsó barátnőm is sokszor szóvá tette, hogy olyan rossz, hogy engem nem ott tud átölelni, ahol a volt, magasabb barátait szokta. Majd meglépett egy égi meszelővel...


Megoldás nem nagyon van, így mit javasoltok, ejtsem el az ismerkedés témát élőben és neten is? Egyre nagyobb gondokat okoz nálam a magasság miatti elutasítás kezelése.


Lehet, hogy rosszul látom, rosszul értelmezem, és most egy baromi nagyot általánosítok helytelenül, de azt látom a baráti körömben, hogy lehet valaki kevésbé ápolt, büdöslábú, kopasz, csúnya arcú, 185cm felett általában nem gond a csajozás.

És már a 160 centis lányok is két fejjel magasabb társra vágynak.



2020. jún. 7. 22:29
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
60%

én 178 cm vagyok és én is megkaptam ezt már...

"valaki kevésbé ápolt, büdöslábú, kopasz, csúnya arcú" ebbe kicsit van valami de el kell fogadni a magasságod.


Nem tudom milyen korosztály vagy.. az én korombeliek 19-24 év közötti lányoknál volt fontos ez tőlük kaptam meg az érettebbeknél nem ez számit...


Vegyél magasított sarkú cipőt, tegyél bele sarokemelőt ezt szoktam csinálni.

2020. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem feltétlen a magasságod a gond. Inkább az, hogy ennyire rápörögsz. Szerintem nem vagy extrém alacsony, én 165 cm nő vagyok. Hallottam már olyat is veled egy magas férfiaktól, hogy a 175 cm alatti nők nem is nők, meg törpék, stb. Ezzel szemben nekem sosem okozott gondot a párkeresés. Szóval azt mondom engedd el a témát és próbálj meg tovább keresgélni, azért rengeteg veled egy magas férfinek van párja.
2020. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

Hidd el nem ez a gond. Egyszer volt egy pasi, aki ugyan nem a baràtom volt, de néha szexeltünk, több nem lehetett màs okok miatt.

Nem volt 170cm sem. Ő akkor volt 40 én 26. De olyan kisugárzása volt a pasinak, hogy meg voltam őrülve érte. Pedig arcra nem volt nagy szàm. De volt benne valami iszonyat szexi, csàbító. Imàdtàk a nők. Mielőtt valaki azzal jönne hogy biztos gazdag volt... Nem volt. Gyàri munkàs volt.

2020. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem a magasságoddal van a gond. A nők érzik ha nincs önbizalmad.

Ne vàrd hogy szeressenek, ameddig Te magadat se szereted!

Én nekem is több alacsony férfi ismerősöm van, akikért buknak a csajok. Válogatnhatnak is a lányok között.

2020. jún. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%

Nem a magasságoddal van a baj. Full önbizalomhiányos vagy, meg gondolom más is probléma is van amit nem ismersz be magadnak.

172 centi egyáltalán nem alacsony, én is ekkora vagyok és a volt barátom is. Nem zavart, hogy akkora mint én. De előtte randiztam 165 centis fiúval is, akit azért ejtettem mert mellettem fűzött még vagy 2-3 csajt. 😂

2020. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
7%
Nem sokat tudsz tenni. Bármit is hazudnak az előttem szólók, sajnos minden nőnek minimum 175-180 centitől kezdődik a férfi. Legfeljebb azzal tudod kompenzálni az alacsonyságodat, ha tele vagy pénzzel, de akkor ennek meg is kell látszania rajtad drága ruhák és fuxok formájában.
2020. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó. 180cm-től. Kivéve itt a gyakorin.
2020. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

A nők megérzik az önbizalom hiányát! Tudom miről beszélek! 172 cm vagyok, 6 éve simán magabiztosan szemeztem, stb. A bolti eladó 10/8 csaj magától mosolygott ha rámnézett. Akkoriban úgy volt hogy nagyon bejönnek a dolgaim, úgy tűnt hogy gazdag leszek és elismert, ez nagyon megdobott viselkedésemben. Még nem volt pénz, de már szakmailag jöttek az elismerések, dícséretek. Aztán elteltek az évek és nem jött össze az a dolog. Nem lett pénz, semmi. Mára zavartan elrántom a fejem ha véletlenül rámnéz egy nő. Rám se hederítenek! Csúnyább nem lettem, öltözködésem is ugyanaz, az anyagi helyzetem sem változott.

Vannak rólam videók régről meg ismerősök, barátok elmondásai. Meglepő magamat visszanézni, hogy hogyan tudtam annyira magabiztosan viselkedni! Mintha nem is én lettem volna! A mai önmagammal összehasonlítva! Ha nem szégyellném magam, csinálnék egy egymás mellé tett videót, mintha két másik ember lenne rajtuk.

Szerintem ennyi a titok. Persze vannak akiknek számít a 185+ magasság (szerintem ez 10/2 eset kb), de a férfiaknál is van aki elvárja a vékonyságot.

2020. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%
Ez a kisugárzósdi egy színház. Ha csak alkalmi kalandokra hajtanék én is meg tudnám játszani a stílusos “én vagyok a titokzatos gizdát”, de mivel komoly kapcsolat/ házasság a cél ezért nem kívánok színészkedéssel indítani. Én is hallottam külsőre nem nagy szám pacákokról akik begerjesztették a jobb nőket is .... oszt annyi. Léptek tovább. A begyakorolt szövegek és gesztusok tárháza ugyanis véges, egy idő után csak ismételgetni tudnak megújulni nem
2020. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Begyakorolt szövegekkel nincs is jó kisugárzás, legfeljebb magabiztosabb lesz valaki. A kisugárzás teljesen mást jelent.
2020. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!