Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki ilyen akkor minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ilyen akkor minden fiú elutasítja? 16/L

Figyelt kérdés
Már 2 éve bulémiás vagyok nagyon mély depresszióval. (Családi állapot váltotta ki anno) egy fiú se néz meg. Mindenki leszar. (3. Öngyilkossági kísérletek volt meg nem rég.) van a világon olyan ember aki a betegséggel is elfogad es segít?

2015. ápr. 25. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Privátban tudnád nekem kicsit részletezni?
2015. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Beszéljünk róla :)
2015. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sok remenyt ne taplalj. Ezek egyutt eleg kemeny dolgok.

Az igazsag az hogy sajat magadon kell tudnod segiteni.

Nagyon kemeny szavak ezek az öngyilkossagi KÍSÉRLET. Puszta figyelem felhivas. Ha valaki tenyleg megakarna halni az biztosra megy. Mellesleg sztem a leggyavabb dolog a vilagon...

2015. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elsőnek gyógyulj meg aztán pasiz.
2015. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Úgy nem tudok biztosra menni ha osszeesek megtalálnak es kínosak a gyomrom. Vagy ha húgom előbb haza ér es megtalál a fürdő kádban egy késsel.
2015. ápr. 25. 22:48
 6/16 TallandThin Boy ***** válasza:
És ki miatt vagy bulémiás? Csakis magad miatt, nem muszáj hánytatni magad. Csak rajtad múlik a dolog, senki máson.
2015. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 opened paradise ***** válasza:

Segít?

Mindig ez a szerep jutott,jobb szeretnék inkább érzelmek alapján összejönni valakivel,nem jótékonykodni.

Tehát nem ez alapján döntenék.

2015. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bulémiás akkor lettem amikor nagyon sokan csúftak azzal hogy ronda vagyok. A depreszio meg akkor mikor a szüleim elhunytak. (Nagyszüleim nevelnek)
2015. ápr. 25. 22:53
 9/16 TallandThin Boy ***** válasza:
Más nem tud ezen változtatni. Egy pszichológus talán tudna segíteni, de csak rajtad múlik az egész, pszichológus nélkül is simán kijöhetsz ebből. Ha meg annyira meg akarnál halni, már rég nem élnél.
2015. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja es persze jon a sok k*nos szuz vagy balf'sz csavo aki majd jol ki akarja hasznalni a lehetoseget hogy megd*gjon

(3as voltam) f25

2015. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!