Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem egyoldalú az érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem egyoldalú az érdeklődés. Ezek után írjak még én neki? Vagy ne keressem? Mi a véleményetek a szituról?

Figyelt kérdés

A pasi bekövet instán azután hogy egyszer látott és a közös ismerősünktől megkérdezte ki vagyok,belikeolja pár képem. én vissza likeolom.Hónapokig semmi, majd néha reagál a napomra beszélünk pár szót megint hónapokig semmi. Majd elkezdi szivecskézni a képeim. Rám írt, de sokára válaszol az üzenetekre általában én teszek fel neki kérdéseket.Ő vissza nem kérdez.

Aztán én írok neki megint az van hogy csak én érdeklődtem.

Nincs nője nagyon régóta állítsa szerint tetszem neki.

Most akkor mivan? Van értelme nekem keresni még vagy hagyam?

(Húszon évesek vagyunk mindketten)



2020. jún. 9. 22:36
A kérdező szavazást indított:
Hagyd.
Keresd még.
33 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Huhha, az első pár mondatból azt hittem, hogy az a lány vagy, akivel hasonló helyzetben vagyok. Na szóval nekem is hasonló a gondom, nagyon hasonló szitu, csak ugye én vagyok a férfi, én jelöltem be a lányt, én reagáltam néha a napjára, én írtam neki többször, én kérdeztem. Néha beszélgettünk kicsit, de aztán nem válaszolt (sőt meg sem nézte az utolsó üzenetemet), ezt így már másodjára játszuk el. Most már hagyom, neked is ezt javaslom.
2020. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ mit akarsz tőle, ha szórakozni, akkor írj, ha kapcsolatot akkor ne.
2020. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy ennyire nem jelent semmit egyes pasiknál az, ha lájkol, szívecskéz, vagy bejelöl... Én nő vagyok, de én tényleg csak azoknak szoktam többször lájkolni, vagy reagálni a sztorira meg hasonlók, ha tényleg érdekel a másik...
2020. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg ipari meretekben csinalja, es kifulladt az erdeklodes.

Bar nem hiszem, hogy en nokent ne irhatnek ra a pasira, itt o volt a kezdemenyezo, latta, hogy vevo vagy. Szerintem neki kell lepni, rajta volna a sor, ha akarna.

2020. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, bár nem fűznék hozzá nagy reményt.
2020. jún. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akar kapcsolatot, vagy szerintem nem akar komolyabb dolgot tőled. Én is gyakran reagálok egy illető férfi által közzétett dolgokra,de kezdem úgy érezni, hogy egyáltalán nem érdeklem, nem érdeklik a véleménynyilvánításaim,üzeneteim.Annak, ha valaki sohasem érdeklődő velünk oka van. bár nálad nem értem akkor miért ír rád stb. Lehet csak szórakozgat?! Ha tetszik neked egy utolsó próbát azert tégy.Hátha csak félreérttettétek egymást.
2020. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem használok értelmetlen önmutogató szrokat és nem likeokban mérem a népszerűségem sem. A villanyt nem lehet lájkokkal kifizetni, sem autót venni belőle. Vszínű nálad is meg nála is mélyebbről gyökereddzik a probléma :/
2020. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak játszott, jól esett neki, hogy bejön neked. Helyedben hagynám, ha már ismerkedés elején nem megy a kommunikáció, csak a külső miatt nem éri meg folytatni.
2020. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!