Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit jelent az, ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha a volt barátom a közös ismerősöknél arról érdeklődik, hogy mit mondtam róla, mi róla a véleményem?

Figyelt kérdés

Exemmel kb. 3 hónapja szakítottunk, azóta nem igazán beszélünk egymással. Viszont több közös ismerősünk mondta nekem, hogy érdeklődött a volt párom affelől, hogy mi van velem, és hogy mondtam-e róla valamit, mit gondolok róla. Mit gondoltok, miért teszi ezt? Előre is köszi a válaszokat. :)

25l



2016. nov. 8. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekli, hogy mi van veled.
2016. nov. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ahogy az előttem hozzászóló is írta, csak érdeklődik, h h mi a helyzet veled

én pont hétvégén találkoztam egy olyan barátommal, aki az exemmel is nagyon jóban van... több mint fél éve szakítottunk, de én meg szoktam tőle kérdezni, h mi van a volt pasimmal... ez nem több csak puszta kíváncsiság, nem akarok már tőle semmit, de azért 'szeretem' őt annyira, h bár nem tartjuk a kapcsolatot, de remélem jól mennek a dolgai :)

2016. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!