Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők a 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők a 30 fölötti tapasztalatlan férfiakkal papíron nem jönnének össze, a valóságban meg mégis ez a leggyakoribb?

Figyelt kérdés

Nézzünk szembe a tényekkel, a legtöbb férfi 30 éves kora előtt alig jutott tapasztalathoz, legtöbben semmihez. Mert míg egy férfi fiatalon értéktelen a nő meg értékes, később ez fordítva lesz.

A saját példámból kiindulva, egy nagy cégnél dolgoztam Budapesten, de 2-3 éve kiköltöztem Bécsbe mert kaptam egy jobb ajánlatot. Itt is rengeteg a magyar és szinte csak férfiak vannak. Az otthoni cégnél 29 volt az átlag életkor, 70-80% szingli volt és valószínűleg sosem volt tapasztalata nőkkel. Itt most 34 év az átlag életkor, és a legtöbb férfi még csak most kezdi úgymond élete első komoly kapcsolatát.

Mégis olvastam egy ilyen cikket valahol, hogy mi a legvisszataszítóbb egy férfiban a nőknek, és az jött ki torony magasan, hogy a tapasztalatlan férfiak egy bizonyos kor fölött. Még csak nem is a magasság, nem is a vagyon, nem is a farok méret (hiánya), hanem ez. Ha nem volt még más nővel.

De a valóságban meg, mégis rengeteg ilyen van. Akkor ez hogy lehet?



2020. jún. 10. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Kinél milyen módban van az oldal, világos vagy sötét?
2020. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Attól mert éppen szinglik voltak, honnan tudod hogy nem volt még dolguk nővel, megkérdezted?
2020. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Már rögtön az első mondat hülyeség.:)

Azért ez nem túlzottan sok férfira jellemző.

Az meg,hogy éppen szinglik, nem jelenti azt,hogy sosem volt közük nőhöz.

2020. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezt én nem így látom a környezetemben sem. Nemrég kiírtam egy kérdést, hogy létezik-e olyan, hogy valaki 30 éves kora felett veszíti el a szüzességét. Egyetlen értelmes választ nem kaptam. Nagyon ritka lehet.
2020. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
A probléma talán nem is maga a tapasztalatlanság (persze az is benne van), hanem inkább az, hogy milyen ember az ilyen? Egy nagyra nőtt gyerek? Pszichés beteg? Súlyos jellemhibák? Ezeket mind nehéz kijavítani. 30 felett ehhez komoly elhatározás kell és nem árt ha legalább az élet más területein tapasztalt és sikeres vagy.
2020. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baromsagokat irsz. Az ismerosi koromben a tobbseg 30 alatti, es senki nem szuz, 80% jelenleg is kapcsolatban el. Gyakorlatilag alig talalkozom olyan 25-30 kozotti sraccal, aki szingli lenne, aki pedig az, annak is volt kapcsolata az elmult 3 evben. Szuz 25 felettit pedig nem is ismerek a valo eletben.
2020. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

"Nézzünk szembe a tényekkel, a legtöbb férfi 30 éves kora előtt alig jutott tapasztalathoz, legtöbben semmihez."

Hmmm, akkor miért van az, hogy a többezer emberből, aki a tágabb környezetemben megfordult az években - oktatásban, munkahelyeken, ismerők között, nincs egyetlenegy 25 fölötti tapasztalatlan ember? Értem én, hogy önigazolást keresel a saját nyomorult életedre, de azért elég meredek, hogy ilyeneket vagy képes hozzá kitalálni :D

2020. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!