Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedéssel szkeptikus lányok, mennyi idő után találkoznátok a nektek szimpatikus fiúval?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ mennyire hihető és hiteles a személy.

Nekem van személy szerint egy pécsi barátom akit lassan 5 éve ismerek, de még nem sikerült egy találkozót összehozni vele...xdd

2019. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon váltózó, ugyanis sok minden függ pasitól is.

Volt már olyan hogy valakivel két nap után találkoztam.

2019. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nem jo sokáig halasztani,ugyis minden élőben derül ki....nekem egy hét után oké lenne,de ez egyénfüggő...
2019. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarab, annál jobb. Persze csak ha levél váltás és képek alapján szimpatikus az illető... Ha halasztja a találkozót, felejtős,mert vagy barátnője van vagy csak unaloműzesre használja a társ keresőt, szórakozik...
2019. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor jogosan érzem azt, hogy a csaj csak szórakozik, miután elhívtam találkozóra 10 nap levelezés után visszaírt egy olyat, hogy "ő nem fog 1-2 hét után netről megismert emberrel találkozni, mert ő szkeptikus a netes ismerkedéssel kapcsolatban, neki nagyon hosszú időnek kell eltelnie ahhoz, hogy találkozzon a neten megismert emberrel".
2019. júl. 22. 23:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem hiszek benne, ezért nem is ismerkedem neten.
2019. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Semennyi. Interneten való ismerkedés számomra nem létezik.
2019. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

# 5: Van egy férfi barátom, aki évekig ismerkedett neten, rengeteg ilyen nővel volt dolga, akik húzták-halogatták a dolgot. (Az egyikről idővel kiderült, hogy férfi... egy nő képeit használta, aki feljelentést is tett.)

Aztán végül összejött valakivel, ott a nő nem halogatta a személyes találkozást, viszont utána többször is találkoztak, mire összejöttek.

Múltkor mikor találkoztam a barátommal, azt mondta, teljesen igaz az, hogy ha nem jön össze hamar találkozó, abból már nem is lesz semmi. (Ezt arra mondta, hogy nekem most nőként volt egy hasonló ügyem, ott a férfi másfél hónapnyi levelezés után döntött úgy, hogy elhív találkozóra... de mit ad Isten, az utolsó pillanatban azt is lefújta. Szóval ez férfiak esetében is hasonlóan működik!)

2019. júl. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is féltem találkozni valakivel, akit a neten ismertem meg. 1 évig dumáltunk neten.. de egyikünk se erőltette a talit, pedig tényleg éjjel-nappal dumáltunk, nem is taliztunk, mással talizott, aki közelebb volt. Nekem ez fájt, hisz az én gondolataim csakis körülötte forogtak, de én előtte léptem ki egy négy évesből és úgy éreztem szükségem van egy kis egyedüllétre. De mégis fájt, hogy mással találkozott, smároltak. Így el is búcsúztunk egymástól, hisz úgyse lett volna semmi.. nyilván egy év után hiányzott azért, aztán eltelt két hét kb. vagy picivel több és felhívott. Találkoztunk végre februárban, és immáron féléve együtt vagyunk. :)

Ugyhogy emiatt ne írd le a lányt, én is szerettem volna kicsit megismerni.. bár az én példám nem jó, hamarabb kellett volna találkoznunk.. de valamiért így kellett lennie. Remélem ti is találkoztok majd, sok sikert! :) Szerintem nem húzza az agyad.

2019. júl. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva Enis sokszor megijedek,mikor 1-2nap után már a találkozást kérik,nekem is több ido kell amegismereshez...pár hét.max egy hónap.

De egy barátnőm azon sírt a minap,hogy akivel ismerkedik 5nap után sem hívta el sehova és ez miylen már 😀 Szval ahány nő annyi féle :)

Ha ő kell neked légy türelmes

2019. júl. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!