Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves leszek. Sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves leszek. Sosem volt még barátnőm, sohasem randiztam. Próbálkozok, de valahogy sosem jön össze... Zavar engem is. Egyre többen mondják (köztük a családom is) hogy ez ebben a korban már komoly gond... Valóban az?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 11:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Ez az oldal, és tele a csupa jóindulatú kommentelővel, akik felakasztanák a céltalan embereket.


Irigylek titeket hogy legalább a neten, noneme nicknevek mögé bújva komolyan csodás életetek lehet. Biztos tele vagytok egzisztenciával, saját lakással, 8 programozói nyelven tudtok álmotokban is kódolni havi milliárdos fizetésekért.

2020. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

11.-nek.


ŐSZINTÉN!


Ha valaki letesz 3, azaz HÁROM, diplomát, és abból egyik sem piacképes...azt ne mond nekem, hogy normális dolog?


És az is normális szerinted, hogy az ország egyik legnagyobb diákvárosában, valaki nem talál nőt 30, azaz HARMINC éves koráig?


Na ezért tudok én milliószor többre becsülni egy melóst, egy szakit, a sima OKJ papírjával, és az ÉLETÉVEL.


PONT

2020. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Hogy/hol próbálkozol? Ha jóképűnek tartanak akkor biztos olyan is volt már, hogy nő kezdeményezett. Nem volt? Ha volt, nem lett belőle semmi?
2020. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%
Pécs egy f0s város ismerkedés szempontjából, hiába "egyetem város" ... a nők egója az ég felett van randiztam egy csomó nővel pécsen, mindegyik olyan furcsán viselkedett, mint ha nem is a randin lett volna nézelődött stb, kedves voltam, de meg nem mondta volna, hogy nem jövök be ... érdekes Pesten egyből találtam normálisabb nőt .
2020. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%
Ember! Ez már 18 évesen is gond! 12 évig mi a f.... csináltál?!
2020. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%

#12 ŐSZINTÉN teljesen normális!


Le kellene venned a szemellenzőt és szétnézni a valóságban, amit életnek neveznek!

2020. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Kerdezo, oszinte reszvetem a sok negativ, alaptalan, agressziv kommenthez! Ebbol semmit se vegyel magadra, meg akkor sem ha tudod, suletlensegeket irnak.


Nagyon visszataszitoak az ilyen jellegu kommentek, amiket itt lehet olvasni. Belemehetnék "visszavágásba", de ha valaki ilyen jellegű kommenteket meg tud írni, a nulla alatti eq-jarol tesz bizonysagot, majd rendbeszi őket az élet.


Én azt ajanlom neked kerdezo, hogy ne add fel, keress, akár fiatalabb korosztalybol. Ne koss kompromisszumot, es addig ne allj meg amig nem talaltad meg az igazit. Nincs semmi veszve.

Nokent irom, hogy igen, sajnos szeretjuk mindenfele elkotelezodes nelkul egy ferfi figyelmet magunkra hivni, mert jol esik a melegseg, amit adni tud, de ugyanakkor a szabadság is kene. Ne vedd magadra az ilyeneket, nem veled van a gond, lepj tovabb keress ujat.

Ne legy tul formakoveto, az unalmasan hathat. Legyel neha spontan, a nok szeretik az izgalmat, kiszamithatatlansagot, persze esszeruen, kereteken belul.

Ismeretlenul is gratulalok a diplomidhoz, nagyszeru ember lehetsz!!!! Kivanom, hogy idovel talald meg azt, akivel mindenben egyhuron vagytok.

2020. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!