Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! 5 napja ismerkedtek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! 5 napja ismerkedtek az interneten egy kereken 30 éves férfival. A férfi nagyon szimpatikussá válik számotokra és belopja magát a szívetekbe. Aztán kiderül, hogy még soha nem volt barátnője. Az alábbiak közül mit tesztek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 13:51
A kérdező szavazást indított:
Hiába volt szimpatikus, nem szeretnék vele találkozni.
Bár furcsának találnám, hogy még nem volt barátnője, de mivel szimpatikus, folytatnám vele az ismerkedést és találkozóban is benne lennék vele.
36 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem otthagynák őt mint a ... :P
2020. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Menekülnék! Az ilyen agybeteg és semmit sem képes nyújtani. Kinek kell egy ilyen szerencsétlen???
2020. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy milyen stílusban adja elő. Ha ilyen tinifiús, esetlen vallomásként, hogy "valamit el kell mondanom, még nem volt barátnőm, ugye nem baj? De biztos? De komolyan? Nyugodtan szólj, ha zavar tényleg". Ha csak valahogy szóba kerül a téma és elmondja, hogy ez a helyzet, akkor nem zavarna.
2020. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Unalmas ez a téma! Nagyon unalmas már!


Találjatok már valami újdonságot, mert a "soha nem volt bnőm pedig 30 vagyok" már lerágott csont és krvára senkit se érdekel.

2020. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem valószínű, hogy folytatnám az ismerkedést. 34 éves egyedülálló anyukaként én sem vagyok mindenki célcsoportja (sőt), de nekem se mindenki az.
2020. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Te nyomorult, minden nap ki kell ide írni, hogy 30 évesen nincs nőd?


SENKI nem fog rád írni, mert tudják, hogy ez vagy egy PUA trükk, hogy megsajnáld őket, vagy fosnak, hogy mi a rák bajod lehet, hogy ennyi idősen csak a recskáig jutottál.

2020. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Folytatnám az ismerkedést, amíg meg nem tudom az okot. Nem képes lekötni magát, mikropénisz, merevedési gond, anyu fia, tagadja hogy meleg, valami brutál lelki gond, érzelmi trauma gyerekkorból, valamilyen testi vagy lelki sérülés..


Aztán, ha megtudom, talán mehetne tovább, talán nem..

2020. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha peches ember volt eddig, ezért nem volt nője, és ő is röhög az egész pechsorozatán az életében, akkor talán. De ha látom hogy hülyeségekkel van tele a feje akkor nem.
2020. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóba kerülne és köntörfalazás nélkül kimondaná,nem érne emiatt véget az ismerkedés.
2020. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem találkoztunk élőben, nem lenne alkalma "belopni magát a szívembe", mert 1, neten sose kerestem szerelmi partnert, és ezután sem áll szándékomban, 2, ha rámír valaki ismeretlenül, kifogástalanul (= támadhatatlanul) udvarias, de mindvégig az távolságtartó maradok. Tehát semmi olyat nem tudna meg rólam, amit föl tudna arra használni, hogy manipuláljon.
2020. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!