Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mennyire ítélitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire ítélitek el azt, ha 30 éves koromra ennyit tudok letenni párkapcsolati tapasztalat terén?

Figyelt kérdés

23 évesen-egyetemista koromban-volt egy barátnőm rövid ideig (pár hónap), de nem feküdtünk le. Ritkán ismerkedem, egyetemen a rengeteg teendő, később a munka miatt elég kevés időm volt a magánéletemre. Viszont tisztában vagyok a problémával és mostanában próbálok nyitottabb lenni és ismerkedni (túl vagyok 1 tinderes randin, aminek nem lett folytatása). Az életem rendezett, lassan lépkedek a szakmámban a ranglétrán felfelé. Mivel hitelmentes lakást szeretnék, még gyűjtögetek, jelenleg otthon lakom a szülői házban. Nem iszom, nem dohányzom, odafigyelek magamra, mozgok rendszeresen. Kedvenc hobbim a gaming.


Ez nagyon kiábrándító?



2020. máj. 22. 21:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel szerintem semmi gond. Nem a vakvilágba élsz, vannak terveid és teszel értük. Kissé a magánélet rovására ment, de ha nem vágyad x nővel kiélni magad, akkor ezzel sincs gond.
2020. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%

Azért nem lehet mindent a munkára meg az egyetemre fogni. Kétlem, hogy csak ezek miatt maradtál tapasztalatlan 30 éves korodra. Gondolom közrejátszik a külső meg a személyiség is.

Számomra kizáró ok lenne mindenképpen, de biztosan vannak olyanok, akiket kevésbé zavarná.

2020. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Lassan azért szerintem ideje lenne, hogy legyen arra vágyad, hogy magadról gondoskodj. A nők ezt értékelik.
2020. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

21:57

tévhitben vagy, ha azt hiszed, hogy a külső miatt tapasztalatlan valaki, fiúban, lányban is

2020. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

21:57

ronda cigánygyerek aki 13 éves kora óta szétkúrja a fél falut helyes, tapasztalt, és kéne?

rohadtul nem ettől függ, én láttam már gyönyörű 22 éves szűz lányt is

a szorongás 1000 más forrásból is jöhet, nem csak a külsőből

2020. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
Külső ÉS személyiséget írtam, a másodikat nehezen fogjátok fel, úgy látom.
2020. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
2-es vagyok. Nem értem, miért kell lepontozni. A véleményem mondtam el megint egy kérdésre. Tisztára kiakasztotok. Megírtam, hogy én nem jönnék össze olyan csávóval, aki még mindig az anyja nyakán él. Ez a véleményem. Sajnálom,ha ez az olyanoknak, akik még élvezik ezt a fajta kényelmet, nem tetszik.
2020. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

"viszont tisztában vagyok a problémával és mostanában próbálok nyitottabb lenni és..."


Ezt úgy meséled, mintha az exed és a jelen között pár hónap telt volna el, nem pedig 7 év...


Nem tartom kiábrándítónak, de nincs kedvem olyannal összejönni, akit párkapcsolatra, együttélésre és szexre is tanítanom kell...

2020. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Á, nem jó, összekavarodtam. Tehát a válaszaim 2, 7 és ez. Bocsi a kettestől
2020. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Na jó, hagyjuk.
2020. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!