Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár hónapja volt egy éjszakáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja volt egy éjszakásom.Meg viselt amit a csaj mondott.Van esély hogy tudjam mit kell csinállni egy nővel?

Figyelt kérdés
Tudtam eddig is hogy nagyon béna vagyok a szexbe. Ez volt az első alkalmi.Annyira béna voltam hogy azt mondta többre számított. Az nagyon bennem maradt. Eddig se mertem kezdeményezni. De most még annyira se.Mit tegyek hogy ne féljek a kudarcból? Nem véletlen hogy nincsen barátnőm. Kellene valakinek egy béna pasi?? 31f
2020. jún. 14. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
A lehető legrosszabbat tetted. Az egyéjszakás a legrosszabb a helyzetedben. Neked kapcsolatra lenne szükséged. A szerelem elnézi a kisebb bénázást, tapasztalatlanságot.
2020. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Hogyan számított többre?

Minden nő tök más, valaki azt szereti ha jól meg..... valaki meg inkább ha érzelmes vagy és megszeretgeted közben.

Szóval ez így, hogy nem tudod mi volt a konkrét baja lehet csak egyszerűen mások az igényei vagy nem ismertétek egymást annyira, hogy tudjátok mi a jó a másiknak.

2020. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalmi szex és a párkapcsolatban nyújtott teljesítmény két teljesen különböző dolog, nem függ össze. Neked a jelek szerint nem való a kaland, ezzel semmi baj nincs, te valószínűleg párkapcsolatban jobban ki tudnál bontakozni. A szexben attól leszel kevésbé "béna", ha gyakorolsz, sokat, és ugyanazzal a nővel, lehetőleg, hogy számára legyél elég jó. Minden új kapcsolat elején kell egy kis idő (legalábbis nálam így volt), amíg összeszoktok, megtanuljátok mi hogy jó mindkettőtöknek, nehéz egyből ráérezni a másikra. Illetve a kommunikáció sokat segít, nyilván az meg már a nő felelőssége, hogy ezt hogy kommunikálja feléd- azzal, hogy "többre számítottam" te sem vagy előrébb, és nyilván hosszú távon ebből a kritikából nem tudsz építkezni, szóval ezt a beszólását el is felejtheted, ez kábé olyan, mint mikor az iskolában kaptál egy egyest egy meglepetés szódolgozatra. Ez ne hátráltasson a párkeresésben, ettől még simán lehetsz te a tökéletes pár valakinek.
2020. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%

Én azt mondtam volna neki, hogy én is :D


Nincs olyan, hogy béna férfi, csak béna nő, aki nem tud igazi vonzalmat korbácsolni. 30f

2020. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miben voltál béna? Írj, hátha tudok segíteni!
2020. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Neked kellene egy komolyabb kapcsolat, hogy legyen valaki akivel hetente többször tudsz szexelni.


Hogy kipróbáld mi az ami működik, mi az ami nem. Mi az ami jól meg mi az ami nem és gyakorolj.


Ez nem fog menni egyéjszakásokból.


Miután eleget gyakoroltál, elsajátítottál egy alap tudást és nyertél egy kis önbizalmat menni fog bárkivel. Addig is kell valaki akivel tudsz gyakorolni és tanulni :D

2020. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szeretem mikor azt mondják gyakorolni kell.

Mivel mindenki máahogy szereti hiába gyakorol nem biztos, hogy a következő nő is ugyanazt fogja szeretni mint az előző.


Szerintem is egy párkapcsolst kellene neked.

2020. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak a gyakorlás segít. bekell vállalnod hogy béna leszel amíg rá nem érzel
2020. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak sajna nincsen kivel gyakorolni.
2020. jún. 15. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!