Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lófejű, görbe orrú, szabálytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lófejű, görbe orrú, szabálytalan fogsorú lányként esélytelen, hogy valaha szerelmes legyen belém valaki?

Figyelt kérdés
Mindenkinek a szép arc a fontos.

2020. jún. 14. 20:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

Rubint Rékának is van férje :D Meg millió más nőnek is, aki hasonlít rá. Ugyan már, ne keseregj ezen.


A kisugárzásodon pedig lehet változtatni. Próbáld meg szeretni magad, már hatalmas lesz a különbség.

2020. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

9.


Na ja, de ha kiderül, hogy átlagos vagy legalábbis nem feltűnően jóképű, akkor rögtön rá lehet mondani, hogy "na, csak azért van vele, mert úgyse jutna senki más közelébe" - ezért relatív ez a dolog. Ha magának annak a nőnek jó, akkor ennyi a lényeg, mindenki más véleménye, csak károgás az oldalvonalról.

2020. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
10-es, fejts ki nyugodtan!
2020. jún. 14. 20:54
 14/24 A kérdező kommentje:
Rékának legalább szép, sportos a teste. Tőlem távol áll az ilyesmi.
2020. jún. 14. 20:55
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

"A kisugárzáson elvileg nem lehet változtatni."

Már hogy a bánatba ne lehetne? A kisugárzás önértékelésből jön. Aki tiszteli, szereti magát, azon ez meglátszik.

A külsődön is lehet sokat segíteni.

- keressél egy olyan frizurát, ami illik az arcszerkezetedhez

- menjél el fogszabályzásra

- használd az általános trükköket (szép ruha, smink, kozmetikus rendszeres látogatása)


Az orrod olyan amilyen. Ezért nem érdemes kés alá feküdni.

2020. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
37%

Nekem a bájos arc jön be... de ne keseredj el, ízlés dolga :)


A szabálytalan fog szerintem nem probléma, lényeg, hogy EGÉSZSÉGES ÉS HIÁNYTALAN LEGYEN (rengeteg színésznek szabálytalanok a fogaik). Amúgy sok csajt ismertem, akinek az elálló fogai rettentő cukik voltak :)


Férfiként nekem is zavaróan görbe volt az orrom, plasztikai műtéten gondolkodtam, de szégyelltem otthon meg ismerősöknek előadni az ötletet... ezért én kis karikával-pálcikával belülről kitámasztottam, hogy a hegye előre álljon (persze otthon egyedül, majd alvásnál), és pár hónap alatt kissé megnyúlt, formásabb lett... jópár év eltelt, de úgy maradt :)

29/F

2020. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ez megint attól a társadalmi közegtől függ ahol az illető mozog. Én például el nem tudnám képzelni magam olyan közegben, ahol kigyúrt BMW kulcsot pörgető macsók furikázzák az agyonplaszikázott napi 26 órát edzőteremben töltő szőkeségeket.

Ők jól érzik magukat ott egymással én meg a kertemben a madarakkal.

2020. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
14 Az átlag nőknek nem olyan a teste, ő ebből él. De kicsit sportosabb testet gond nélkül elérhetsz te is. Csak elindulni nehéz, aztán tök jó a mozgás.
2020. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
irtam privit.Persze vissza irni nem fogol.
2020. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
69%
Én ronda vagyok és dagadt, de mindig van barátom. Gondolom megfogja őket amit pofázok. Szóval ne add fel.
2020. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!