Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lófejű, görbe orrú, szabálytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lófejű, görbe orrú, szabálytalan fogsorú lányként esélytelen, hogy valaha szerelmes legyen belém valaki?

Figyelt kérdés
Mindenkinek a szép arc a fontos.

2020. jún. 14. 20:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nekem valami kattanásom van, de kifejezetten tetszenek az ilyen nők. Egy csomószor észrevettem közéleti szereplőknél, színésznőknél, hogy akik tetszenek nekem, nagyon sok köztük a zsidó. 😂

Írj, ha szeretnél, igazán szívesen venném.

2020. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Igen, menj le Paksra kisugárzásért. :)
2020. jún. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kisugárzáson lehet változtatni a legkönnyebben!

Ha jól tudom,kisugárzás=kb mennyire vagy harmóniában önmagaddal.

Írta valaki a fogszabályozót. Nos mindenkinek arra van pénze amire akarja,de felnőttként amikor "záródottak már a ...." (nem akarom ragozni nekem is nagyon rendezetlenek a fogaim,gyermek fogorvos anno hozott több rossz döntést,pl tej metsző fogakra/elé ráengedte a "maradandókat" nem húzta ki őket,majd csak éjszakai szabályzót adott egy másik fogorvos....harmadik 4fogat akart kihúzni,abba nem mentem bele,majd felnőttként 2x2 összetört az iskola fogásznak "hála"-tanuló fogorvos középiskolásokon bénázott,tehát megvolt a 4 fognyi hely)elmentem felnőtt fogszabályozásra,ott egy hosszú és kellemetlen folyamatról beszéltek,ami relatív drága.

Pontos kérdésed,hogy szerelmes legyen valaki beléd. Ha itt nézelődöl sok száz lúzer pasi van,szerelmes lenne beléd a 80%uk,hogy neked bejönnének e más téma,gondolom kaptál 2-5privátot,hogy szabolcsröcsögei pasi zalamöcsögére is menne érted.

2020. jún. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
28%
#23: Kapott ő 50-et is, csak kár, hogy újabb hímnemű troll vagy valami jó csak, aki egónövelésből írta ki és nem is kíváncsi senkire, csak a privátok számára, mert valami adonisz beszólt neki, hogy lófejű és nem tudta feldolgozni...
2020. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!