Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 évesen, ha alig van barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen, ha alig van barátom, lánybarát pedig semmi és szűz is vagyok, már csak a prosti jöhet számításba?

Figyelt kérdés
Gyereket, családot nem tervezek, viszont szeretnék jó lenni a szexben és "menőnek" érezni magam. Tudom, hülyén hangzik, de az önbizalmamnak rengeteget számítana, ha végre el tudnám mondani, hogy én is lefeküdtem egy nővel. Később pedig szeretnék egyre jobb lenni a csajozásban, és nem prostikat is felszedni, igazi vonzalomból.

2020. jún. 14. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Gondolkozz el miért nincs barátod és hogy miért vagy még mindig szűz...

Szerintem ez a mondtad válaszol minden kérdésedre.

2020. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Cimbora, eddig mégis mit csináltál?!


30 évesen már eléggé le vagy késve ezekről a dolgokról... A szüzesség az olyan középiskolás korig van jelen, utána a legtöbbje már elveszíti. Aztán mire kikerülnek az egyetemről az emberek már túlvannak több komoly és/vagy alkalmi kapcsolaton. 25 fölött pedig a normális emberek már élettársban, családban, gyerekben gondolkoznak.

30 évesen azon töprengeni, hogyan legyél menő, és hogyan legyél jó a szexben... ugye érzed, hogy hol tartasz, és hol kéne tartanod? Mintha 20 évesen kezdenéd el az általános iskolát...

2020. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek a család az életcélja. Én vonzó nőkkel szeretnék együtt lenni. Én is jártam egyetemre, le is diplomáztam, de ott nem nagyon voltak csajok, meg akkor még nem ezen járt az eszem, hanem azon, hogy karriert építsek.
2020. jún. 14. 21:04
 4/14 A kérdező kommentje:

1-es: van barátom, csak nincs nagy baráti társaságom. Azért ez nem ugyanaz szerintem...


Szóval szerintetek hány prostis alkalom kell ahhoz, hogy némi rutint szerezzek a szexben és ha felszedek később valakit, akkor tudjam, hova nyúljak, stb.?

2020. jún. 14. 21:08
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

A prostitól aztán pont nem fogod megtanulni, hogy mitől lesz jó egy nőnek. Neki az a célja, hogy minél előbb végezz, és szabaduljon tőled. És akkor is hatalmas orgazmust fog szimulálni, ha te vagy a világ bénája.

Ezt buktad, a szüzességedtől megszabadulhatsz prostival, de normál kapcsolatra, pláne jó nővel az esélyed kb a nullával egyenlő.

2020. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok kapcsolatot, max szexkapcsolatot.
2020. jún. 14. 22:14
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Mondd el egy nőnek kérlek, hogy 30 évesen szűz vagy és egy prostival akarod elveszíteni.

Kíváncsi leszek mennyire tart menőnek

2020. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem értitek miről beszélek.... feladom.
2020. jún. 15. 17:58
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél magadnak guminőt. A legtöbb nő normális kapcsolatra vágyik, nem szexkapcsolatra.
2020. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja, azért van itt is napi 10 szexkapcsis kérdés, mert nem szeretnek abban lenni, vágom...
2020. jún. 16. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!