Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy főleg kisvárosban ahol élek, nem jó se a gazdagnak, se a szegénynek?

Figyelt kérdés

Volt amikor szegény voltam kb 3 ruhám volt mikor iskolába jártam (alapsuli, középsuli). Azért csúfoltak a lányok.


Most meg kimegyek a városba a drága karórámban, drága ruhákban, csak a cipő Nike Air Max és úgy néznek rám majd felesnek de csak az irigység miatt, hogy a hátam mögött azt mondják de jól megy a lúzernak.


Szüleimmel élek még, 28 éves vagyok szóval szép egy kicsit többet tudok magamra költeni mint mások (csajom sem volt soha). Autóm is van egy 5-ös Golf 2 literes TDI. Dolgozok akkor miért kívánnak a tűzre??? Komolyan nem is hordom a karórám mert csak idegesítenek. Egy rohadó félben levő Fabiaból meg kiordított a cigány az ablakon e b...zi amerikai f@z. Ez mi? Akkor hogy kell csajozni, ha nem így hogy kiöltözök?? Tippek?



2020. jún. 12. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem volt nőd mert nem volt sok ruhád, meg mert nem volt annyi pénzed. Ne ennek tudd be a sikertelenseged. Tovabb kell keresni az okát. Amúgy gimibe nálunk majdnem mindenkit piszkaltak valamiert úgyhogy hagyjuk is.
2020. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a cigónak.


Golf, Nákji cpő, villantós óra,...ez tényleg olyan nigrós.


Amúgy mi az, hogy nincs nő ott? Ez egy orosz börtönváros?

2020. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a cipő Nike Air Max" Hát ne csodáld ha mutogatnak rád, ha már ennyit elköltesz cipőre inkább egy elegánsabb bőrcipőt válassz. Ahhoz legalább megy az a drága óra, sportcipőhöz hülyén néz ki a drága óra. Az amit te csinálsz az minden csak nem kiöltözés.

Kisvárosban szerintem tudják, hogy otthon élsz, tehát nem kell albérlétre és lakástörlesztőre költened, még szép, hogy futja ilyen cuccokra. Na inkább azért néznek ki mert 28 évesen otthon élsz és ilyenekre költöd a pénzed ahelyett, hogy elköltöznél és a saját lábadra állnál.

Ha 28 évesen még nem volt barátnőd, -nem sértegetni akarlak-, de ott veled van a baj, a személyiségeddel inkább.

2020. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Áh! A pénz nem mindegy, ha ilyen "dzsukszos" cigányos vagy white trash szemétre szórod el, akkor sokra nem mész vele. Esetleg az ilyen "gettóarcok" között menő lehetsz majd, de egyébként nem.
2020. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nike cipő, dízel 5ös Golf, a mutteréknál laksz és GAZDAGNAK tartod magad!?

Kemény környéken lakhatsz...


Nem akarlak megbántani, de egy normálisabb helyen egy 2 fős vacsora nem jön ki a cipőd árából. De egy igazi villantós óra is többszöröse a kocsid értékének. Ha pedig a "drága órád" elemmel megy, akkor szintén van egy rossz hírem...


Szerintem a beképzeltség és anyagiakkal "menőzés" alapból taszítja a legtöbb csajt, de ha a semmire vagánykodsz, az csak ront a helyzeten.

32F

2020. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baromi jó. 4-5 szót ha kicserélsz, simán tudnál a kérdésből egy versikét fabrikálni
2020. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi pénzed van cipőre, ott némi kitartással el is tudnál költözni,csak mondom. Itt van a kutya elásva...
2020. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!