Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelnek minősülök, ha 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelnek minősülök, ha 25 évesen szűz vagyok, sosem csókolóztam, de ezért csak magamat hibáztatom, és a nőket általánosságban szeretem, figyelmes és tapintatos vagyok velük?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 21:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, incel vagy.
Nem a klasszikus, keményvonalas incelek közé tartozol, de incel vagy.
Nem vagy incel.
35 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

A második. De én is ott vagyok, mert a klasszikus incelek közé nem illek - szerencsére - de a normális emberek közé sem. Igaz én "csókolóztam" már - hidd el, nem olyan jó, mint mondják - és szexuálisan sem vagyok teljesen tapasztalatlan, volt 2 többé-kevésbé kapcsolatom, ha nem lennék ilyen szerencsétlen hülye, akkor lehetne még, csak hát... Fletó bátyámat idézve: "Elkúrtam, nem kicsit - nagyon" az életem.


De én se hibáztatok mást. Nem is lenne tisztességes. Na jó esetleg azt aki gyerekként eléggé sokat gáncsoskodott számomra, nem jó esélyekkel indultam. De a többi már az én saram.

2020. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Mi lett ez az incelezés így hirtelen ezen az oldalon? XD
2020. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Mindenki incel, akivel nem allnak szoba a nok. ENNYI. Tok mindegy, hogy te hogyan viszonyulsz hozzajuk. Aki otthon haborog es nok megeroszakolasan fantazial, az nem (csak) incel, hanem elmebeteg.
2020. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

3.


Mindörökké ánem. Egyedül a vége az ami teljesen igaz, a többin lehet változtatni is.

2020. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nem vagy incel, mert tisztában vagy a hiányosságaiddal és nem kezdted el zsigerből utálni a nőket illetve nem várod el tőlük, hogy lefeküdjenek veled, csak mert az "jár".

Nem vagy incel. Csak még nem jött össze, de ahogy a kérdésből kiveszen, tudod mi az oka, így változtatni is tudsz.

2020. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Én téged nem tartalak incelnek, csak még nem találtál párt.


Az incel nekem a nőgyűlölő, nőket szapuló, saját magán kívül mindent és mindenkit hibáztató, a balfszságaikat tényként kezelő lúzer hülye gyerek, akikből itt is vannak páran. Nem sokan, de annál hangosabban és aktívabban.


Kérdező, bízom benne, hogy hamarosan találsz egy hozzád illő lányt.

2020. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Incel az, aki akarata ellenére van egyedül. Tehát szeretne kapcsolatot, de valamiért nem sikerül neki.

Akikről a 6-os válaszoló ír, azok nem egyszerűen incelek, hanem antiszociális, sokszor mentálisan is beteg emberek. Lehet, hogy mellette incelek is, de ilyen embereket találsz kapcsolatban is, szóval nem feltétlenül függenek össze ezek a tulajdonságok az incelséggel.

2020. jún. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az incelség nem a tapasztalatok hiányáról és sikertelenségről szól, hanem arról, hogy hogy reagálsz erre. Ha a reakciód düh, gyűlölet és szexizmus, akkor az vagy, ha pedig nem, akkor nem.
2020. jún. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem, az incel az a habzószájú proli gyerek aki napi 3 kérdést ír ki a témában.
2020. jún. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem incelek vagytok hanem balf... ok. Se szép nem vagyok, se kigyúrt, béjenvém (ez így volt leírva kajakra az egyik incel kérdésnél 🤣) sincs, sőt a pöcsöm sem akkora mint egy lónak, ráadásul milliomos sem vagyok, mégis 14éves korom óta (közel 25éve) mindig van párom vagy szeretőm. Szerintem ti az önsajnáló életmódba vagytok szerelmesek.
2020. jún. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!