Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi más, vagy mi jobb a külföld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi más, vagy mi jobb a külföldi 30-as férfiakban, hogy itt Győr közelében kb minden 4. női ismerősömnek osztrák, svájci vagy német pasija van? Ellenben magyar férfinak ha 30 ból nek van nem magyar párja.

Figyelt kérdés
Különlegesebbek? Látok itt naponta kérdést, hogy a korona miatt mi lesz a magyar lányokkal, hogy nem tudja őket a holland, német, spanyol herceg elvinni. De ez itt Nyugat-Magyarországon határványozottan is igaz, annak ellenére, hogy itt a nők leírják, hogy ők alig ismernek olyan nőt, akinek a párja külföldi. El kell jönni ide és szétnézni, itt durvák az arányok.
2020. jún. 15. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Női nyelven: külföldi mentalitás, temperamentum, életvidámság, stb.

Férfi nyelven: külföldi pénztárca, egzisztencia, anyanyelv, állampolgárság

2020. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
oh, köszi. Már értem, de valahogyan ezt sejtettem is, kiindulva a legtöbb magyar nő mentalitásából.
2020. jún. 15. 09:00
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Aki külföldön él/dolgozik és beszéli a helyi nyelvet vagy legalább angolul tud, az nyilván nagyrészt külföldiekkel találkozik, nagyobb a valószínűsége, hogy közöttük talál párt. Itt Magyarországon aztán várhatom a svájci herceget, az életben nem fogok összefutni vele a kisvárosomban, de még Budapesten is legfeljebb erasmusos vagy egyéb külföldi egyetemistákkal, esetleg legénybúcsús, egyéjszakás pitsákra vágyó részegekkel találkoznék, akik pár nap vagy maximum néhány hónap után úgyis hazaköltöznek a világ másik felére.
2020. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Én eddig mindig magyar párt akartam, pedig éltem külföldön is.

Komolyan mondom lassan már ez megváltozik, ez a sírás picsogás a magyar férfiak nagy részétől valami borzalmasan kiábrándító.

2020. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt dolgom külföldivel, szerintem soha nem is lesz, de ismerősöknél láttam példákat, és van egy sejtésem a miértre: ők aktívak és lépnek. Sok - és egyre több - magyar férfi csak figyel és agyal, de nem tesz semmit, úgy kell rájuk mászni, aztán a továbbiakban sincs köszönet... Ők meg jönnek és egyszerűen, természetesen, magától értetődően közelednek, "felszednek", a későbbiekben is aktívan alakítják a dolgokat, DE! nem elnyomóan, a nőt alárendeltként kezelve, semmibe véve. Tényleg más mentalitás.
2020. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Komolyan az érdekel, mi a más a külföldi férfiakban? Amikor összejöttem az ex férjemmel, nekem volt egy saját lakásom, neki egy lerobbant, 10 éves mazdája. Nem a pénze miatt jöttem össze vele, az sosem volt neki, egyszerűen egymáshoz vonzódtunk, na és a mentalitása sokkal üdítőbb volt, mint a magyar pasiké. 12 évet voltunk együtt, amit nem bántam meg, de anyagilag a legkevésbé tett hozzá az életemhez. Kint éltünk, kint béreltünk lakást a kinti keresetünkből, minden téveszme ellenére kint is két ember együtt tud boldogulni közös munkából. Hiszen a kinti fizetések mellé kinti árak is vannak.

Kicsit fárasztóak már a nők anyagiasságára kihegyezett mű-kérdések. Amiknek valójában az a lényege, hogy a nők milyen szemetek. Menjetek már máshova sírni, mert itt már mindenkinek elege van belőletek.

2020. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

6 os :

Hány férfi alapján mondod hogy a magyar(összes) férfiak mentalitása rossz?



Van egy hölgy ismerősöm, ő szinte mindig csak külföldi pasikkal jött össze. Egyenesen megmondta nekem ő csak külföldiekkel fog ezek után már összejönni. Azt tudni kell hogy külföldön dolgozunk, tehát nehéz dolga nincs ilyen szempontból.

A lényeg hogy eddig olyan 1-2 év után az összes külföldi pasi lepattintotta. Volt aki elköltözött egy másik országba, volt aki csak országon belül költözött vissza a városba ahol a szülei éltek. 30 feletti férfiakról beszélek, akik inkább választották anyut, a barátnőjük helyett. Na ez aztán a dícséretes mentalitás!

A hölgy azért nem ment velük , mert úgymond befutott a munkahelyén.

Mindezek ellenére kijelenti ő is hogy a magyar férfiak nem megbízhatóak, rossz a mentalitásuk.

Persze ....fától nem látja az erdőt.

Nem ítélek el senkit, mert csinálja úgy mindenki ahogy szeretné, és legyen boldog. De mikor már a többedik külföldi pasi sem válik be, akkor az már olyan mintha adna egy jó nagy csattanós pofont magának.... Ígyhát látható hogy nem attól függ osztrák , svájci , vagy német , esetleg francia jobb lenne mint egy magyar....


Egyébként még annyi ezzel kapcsolatban a véleményem, hogy én mint magyar aki külföldön , nyugis munkával, nagyon jó pénzt keresek, én is máshogy élek már , máshogy gondolkozom mint otthon.

Otthon nem ért semmi inger, be voltam savanyodva. Természetesen azért mert minden időmet kitöltötte a munka , szórakozásra sem időm , sem pénzem nem volt. De még a kiutat sem láttam, fizetni kellett a hitelt, rezsit ,stb...

Szóval igen, bármennyire is próbalják azt mondani, nem a pénz az oka. De a pénz(és a nyugalom, stresszmentesség) az ok, csak nem úgy ahogy azt sokan gondolják...

2020. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 Nem volt sok párkapcsolatom és nem is lesz, és már valószínűleg csak magyarral. (Mert itt élek, de engem a magyar pasik dobtak, nem a külföldiek)

De emberként ismerek sok külföldit és magyart is, tehát emberként látom a mentalitásbeli különbséget.

Abban egyet értek veled, hogy aki többet utazik, annak jobb a gondolkodása, de a dolog nem ilyen egyszerű. Az én korosztályomból (korai negyvenesek) akik anyagilag jól állnak, azok is a begyepesedett magyar mentalitást képviselik sokan. Kint meg egy albérletben is másképp gondolkodnak az emberek. Azért ilyen nálunk az egész politikai légkör, mert létezik egy magyar mentalitás ami alól persze vannak üdítő kivételek, de a többség úgy tűnik, behódol ennek.

2020. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

". El kell jönni ide és szétnézni, itt durvák az arányok."


Ne hazudj. Vannak ott rokonaink, ismerőseink, mindenkinek magyar párja van.


Azt hiszed beetetheted az ország 80%-at?

2020. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%

Tetszik, hogy az egyes pont az ellenkezőjét bizonyítja annak, amit akart.


Rohadtok mind. Ha létezik a pokol, magyar férfiakkal van tele.

2020. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!