Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tenyleg leteznek csunya nok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg leteznek csunya nok vagy sem ?

Figyelt kérdés
Sokszor latok itt kerdest ki irva errol a jelensegrol.De nekem meg 1 se bizonyitotta be,h ok tenyleg csunyak.Ha ismerkedni akarok veluk vagy nem irnak vissza (miert is irnanak ugye? hisz nem arrol sirnak folyton,h senkinek se kellenek -_-ha van valaki azt meg lekakiljak),vagy lehetetlen veluk kommunikalni.Kepet egyaltalan nem kuldenek.Segitseget nem fogadnak el.

2020. jún. 15. 17:28
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Hát az mondjuk nem túl hízelgő, ha úgy indítasz, hogy "szia szeretnék veled megismerkedni mert csúnya vagy"
2020. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Jo....En nem mondom ezt elhiheted.Ok mondjak magukról,h rondák meg ló fejűek meg keszekusza fogúak.En csak annyit irok,h szia megismernelek szivesen...es ennyi.
2020. jún. 15. 17:33
 3/58 anonim ***** válasza:
14%
Olyan nő nem létezik, akiért ne érdeklődnének a férfiak. A kevésbé előnyös külsejű nők *valójában* arra panaszkodnak, hogy a kifejezetten jól kinéző férfiak ignorálják őket (vagy max titokban egyszer-egyszer megdugják őket, de nem hajlandóak velük mutatkozni).
2020. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Olyan nő nem létezik, akiért ne érdeklődnének a férfiak.Ha szexmiatt erdeklodnek az egy dolog.Van amelyiket nem erdekli szexkapcsolat csak kapcsolat.Es szerintem van olyan no akit nem igazan akar senki parjanak.Kiveve en :P
2020. jún. 15. 17:35
 5/58 anonim ***** válasza:
86%
Hol élsz te,rengeteg rusnya nő van...
2020. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
91%
Akkor neked aztán tényleg bárki jó?
2020. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
ma 17:36 kulsore legyen barmilyen.A belso nekem fontos....legyen normalis.Tehat nem berki jo!
2020. jún. 15. 17:37
 8/58 anonim ***** válasza:
95%

1. Miért bizonyítaná be bármelyikünk neked vagy bárki másnak itt?

2. Talán több eszünk van annál, hogy képet küldözgessünk az ocsmány fejünkről, ami aztán ki tudja, hol köt ki, kik és mennyien fognak röhögni meg gúnyolódni rajta. Még fb-ra sem töltök fel, nemhogy innen bárkinek küldjek. Sőt, olyan 90+%-os sikerrel azt is elkerülöm, hogy egyáltalán készüljön rólam. Nem, nem azért, mert kamuzok, hanem mert normális ember nem örökíti meg, pláne nem mutogatja azt, ami ronda. Amikor tájképet készítesz, sem a szemétdombot fotózod. Amikor növényt vagy állatot fotózol, sem a hervadt kórót vagy az összeszakadt, girhes kutyát választod. Autóból sem a full rozsdás, itt-ott megtört, gagyi darabokat. Ilyenek. Logikus...

2020. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
86%

Attól még hogy csúnya, még nem "kétségbeesett". Nem fog az első "kedves" pasi ölébe huppanni.

(néhány pali kedvesen viselkedik, mert ugye azért cserébe alanyi jogon jár a pna... aha...)


Az írásod alapján téged messze elkerülnélek.

2020. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
98%

"De nekem meg 1 se bizonyitotta be,h ok tenyleg csunyak"


Tudod, hogy az ilyen mennyire sértő az emberi méltóságot?


Elmondom, hogy csúnya vagyok. Ebből a sok picsa miatt azt hiszik a férfiak, hogy csini picsa vagyok én is, aki nyafog, hogy ronda, csak hogy nyalják a seggét. Mikor az én tapasztalatom az, hogy tényleg ronda vagyok, de nem az a ronda, akit kinevetnek, csak az, aki láthatatlan. A saját szintemen lévőknek is láthatatlan vagyok, nekik talán még jobban - hisz egy jó pasinak alapból nem merülök fel, mint opció, akihez illenék, az bánt, mert tudja, hogy én vagyok a szintjén, és jobbat akar.


Tehát leírom az életem tapasztalatát minden társkeresési cél nélkül, és akkor jön egy minden-mindegy-csak-pina-legyen ember, aki rám ír, hogy biztos nem vagyok csúnya. És utána próbál manipulálni, hogy bizonyítsam be, hogy csúnya vagyok. Hiába vagyok csúnya, büszkeségem van, és nem fogok fotókat küldözgetni a neten pinahiányos embereknek, hogy eldöntsék, megéri-e belém törölni a gechit a keze helyett.

2020. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!