Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tenyleg leteznek csunya nok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg leteznek csunya nok vagy sem ?

Figyelt kérdés
Sokszor latok itt kerdest ki irva errol a jelensegrol.De nekem meg 1 se bizonyitotta be,h ok tenyleg csunyak.Ha ismerkedni akarok veluk vagy nem irnak vissza (miert is irnanak ugye? hisz nem arrol sirnak folyton,h senkinek se kellenek -_-ha van valaki azt meg lekakiljak),vagy lehetetlen veluk kommunikalni.Kepet egyaltalan nem kuldenek.Segitseget nem fogadnak el.

2020. jún. 15. 17:28
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem inkább legózz még egy pár évig, és mindenki kedvéért hanyagold a "csajozást", mert szánalom amit csinálsz.


És ezt most tényleg komolyan mondom, nem "csakazértisbeszólok"

2020. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
:P
2020. jún. 15. 18:06
 23/58 anonim ***** válasza:
86%
Oké, ez csak egy 14 éves taknyos troll, mindenki mehet dolgára.
2020. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:
A csunya nok is mennek?
2020. jún. 15. 18:07
 25/58 anonim ***** válasza:
94%

Azoknak a nőknek jobb a "segítséged" nélkül, eleve nem is kérték.


Te vagy a kis pinaéhes görcs, aki úgy hisztizik mint egy pisis, ha nem kapja meg.

2020. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
Nyomd el magad hule gyerek :)
2020. jún. 15. 18:08
 27/58 anonim ***** válasza:
96%

Jaj, ezt most megkaptam...


Nem én hisztizek itt ovis módjára.

2020. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
95%
#10 ,,Minden-mindegy-csak-pina-legyen ember". Ez lehetne egy remek anti-hős név is.
2020. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
Na jo ideje pontozni a kommenteket.Ritka lesz aki zold kezet kap ma...
2020. jún. 15. 18:11
 30/58 anonim ***** válasza:
16%
Nekem is az a tapasztalatom, hogy nemhogy képet nem küldenek, még beszélgetni sem akarnak. Pedig én annyira rugalmas lennék, hogy hajlandó lennék még élőben is találkozni velük, ha annyira nem akarják fotóztatni magukat és ha már ennyit "fáradtak", akkor akár kézen fogva végigsétálni a Nagykörúton vagy ahol sok az ember, bebizonyítva, hogy én annyira biztos vagyok a dolgomban, hogy nem érezném cikinek ezt a dolgot, mert továbbra is tartom, hogy csúnya nő nincs, csak elhízott, ápolatlan vagy öreg. És pont!
2020. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!