Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el, ha már zsinórban a 3. srác csinálja azt, hogy kb. 2 hét után megváltozik a viselkedése?

Figyelt kérdés

A megváltozik alatt azt értem, hogy egy idő után már ritkábban írnak napközben, kevesebbszer mondják, hogy találkozzunk, nem érzékelem már azt, hogy tennének elég energiát a dologba.

Viszont nem csak megszerezni kell valakit, utána is ki kéne tartania a lelkesedésnek szerintem... Egyébként sem a nőnek kéne tepernie az elején.

(Maguk a srácok teljesen átlagos pasik, nem kell semmi extrára gondolni, de én nagyon vonzónak találtam őket.)


És amikor ilyen van, ki is ábrándulok kicsit, és mostanában már én is távolságtartóbb kezdtem lenni, ilyenkor már nem írok nekik, lesz**om a dolgot, hidegebb vagyok, majd keresnek egyszer, ha akarnak valamit.


A külsőmmel nincs gond, sokat teszek is érte, és nagyon sok srácnak bejövök.

Régebben azt gondoltam, biztos azért van ez, mert túl korán történik meg a szex, és utána már nem érdeklem őket, de mindegyikükkel különböző volt a szitu, a mostani sráccal konkrétan több hónap is eltelt, szóval erre nem tudom ráfogni.

Azon is gondolkodtam, talán a személyiségemmel van bajuk, de azt meg nem igazán érteném, hogy mi, mert tényleg normális lánynak tartom magamat. Kedves vagyok, érdeklődő, törődő, humorosnak is szoktak találni az emberek, viselkedésre is nőies vagyok.

Nyilván nekem is vannak hibáim, de azok meg nem jönnek elő pár hét alatt, hiszen még kb. nem is ismernek.

Tapadós sem vagyok, sőt, ugye írtam is fentebb, hogy az utóbbi időben már inkább a fordítottja, nem fogok erőlködni senki után.


Szerintetek mi lehet emögött?


24L


2020. jún. 16. 17:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Rosszakat valasztasz.
2020. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem, de nem tudom kiszűrni ezt pár beszélgetésből/randiból.
2020. jún. 16. 17:13
 3/21 anonim ***** válasza:
5%
A szexuális teljesítményed valószínűleg elégtelen.
2020. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok az ágyban, szóval azt sem gondolnám. Bár az mondjuk tény, hogy kicsit félénk személyiségem van, úgy értem, új emberekkel.
2020. jún. 16. 17:15
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az is, hogy nem tudnak mit írni. Volt közös érdeklődési körötök?

Esetleg ha lányos témákat beszélsz ki neki (legalábbis engem ez nagyon zavarni szokott), mint a vásárlás.

Az utolsó amire gondolni tudok, hogy mással is ismerkedtek és a másik jobban felkeltette az érdeklődésüket.


Pár csalódás mindenkivel megesik, lehet pont a következő férfi lesz normális! 🙂

2020. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem elegendő korkülönbség. Srácokat említesz, ebből azt feltételezem, hogy kb. hozzád hasonló korúak. Velük sosem leszel azonos érettségi szinten, én a helyedben 30 fölött nézelődnék. Az sem garancia persze semmire, csak talán jobbak az esélyek.
2020. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

25-27 között ismerkedem általában, de igazából nem jönnek be az idősebb pasik.

Érdekes, hogy pont, hogy nagyon zárkózottnak éreztem őket, és sosem értem, miért mindig ilyeneket találok. Maguktól alig mondanak valamit magukról.

2020. jún. 16. 17:24
 8/21 anonim ***** válasza:

2 het után úgy érted, hogy miután összejöttetek? Vagy 2 het "szimpla" beszélgetés után? Mit értesz erőlködés alatt? Mert ez úgy hangzik, mint ha errőlTETnéd a dolgot, pedig kell az energia, a "lesz@Rom" hozzáállás se igazán jó, valahol a kettő között kéne megtalálni.

Minden kapcsolatnak van egy "íve", ilyen kis hullámvölgy, az elején nyilván maximális az energia, aztán szép fokozatosan alacsonyabb lángra kapcsol. De attól még a lelkesedés továbbra is tart, nem hűl ki! sőt...

Igazából ezt konkrét példákon keresztül tudnám jobban megérteni, hogy válaszoljak.

Meg ez nagyon személyfüggő. Én pl inkább a nyugisabb kapcsolatot szeretem, több együttlét, kevesebb írogatás.

2020. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Bence_ ***** válasza:
Mindig szex után 2 héttel lankad az érdeklődés?
2020. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Igen, szex után értem.

Addig mindenkivel oké, beszélgetünk is sokat, egy darabig a szex is jó, gyakori is, szóval utána nem értem, mi történik folyton.

2020. jún. 16. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!