Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van benne valami, hogyha görcsösen akarok párkapcsolatot akkor biztos nem jön össze? És ha nem lennék ráfeszülve, akkor meg összejönne könnyen?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Akkor fog összejönni, ha teszel érte, de nem minden áron.
2020. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első állítás igaz, a második nem. Ha nem vagy ráfeszülve akkor sem fog "könnyen", maximum valamivel nagyobb az esélye, mintha rálennél feszülve.
2020. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

A ráfeszülés sokszor jöhet le mások számára kifejezetten tolakodóként vagy görcsösként. Nyilván senki nem szívesen ismerkedik olyannal, aki ennyire görcsös és már minden randiban a jövőbeli házastársát vizionálja.

Viszont nyilván azért tenni is kell, hogy valakinek legyen egy kapcsolata, ahhoz meg pláne, hogy az a kapcsolat egészséges és jó legyen. Nem lehet érdektelennek maradni, mert az is nagyon kiábrándító.

2020. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem feszülő rá és így se megy hiába próbálkozok. A nemráfeszülés csak abban jó hogy nem depis az ember
2020. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nos, én kb. másfél évig voltam fenn több társkeresőn. Számtalan emberrel beszélgettem, találkoztam, voltak pár hetes "kapcsolataim", de éreztük, hogy nem működik, nincs meg az a plusz. A végén már teljesen belefáradtam, hetekig fel se mentem. Aztán végül elhatároztam, hogy megszüntetem a tagságom. Még utoljára az egyik oldalon elolvastam a pár közül az egyik levelet, ki tudja, miért pont azt. Ekkor ismertem meg a párom, akivel már 8 éve együtt vagyunk. :)
2020. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jól hangzó duma csak. Évek óta egyedül vagyok. Voltak rágörcsölős időszakaim, voltak elengedős időszakaim, volt, amikor annyira lekötött más dolgom-gondom, hogy semmilyen szinten eszembe sem jutott a téma. Teljesen mindegy volt, hogy álltam hozzá, ugyanúgy egyedülálló voltam mindig.
2020. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

A semmiből nem fog jönni az egész biztos.


Ha csak a munka, az otthon, a bevásárlás mint átlagban a legtöbb embernek akkor várhatod a csodát. Mert nem fog jönni.


Mert a legtöbben így élnek és így várják a csodát: felkelnek elmennek dolgozni ha autóval akkor útközben sem lát senkit, ha mindig ugyanazzal a busszal vagy vonattal akkor sem garantált h lát új embert, aztán munkahely, majd ugyanígy haza és nem tlaálkozik senkivel gyakorlatilag, maximum a heti bevásárlásnál futhat össze valakivel, de ha ugyanoda jár akkor még ott is alig van rá esély.


Valahová menni kell, emberek közé , beszélgetni, kapcsolatokat teremteni.


Magyarul megadni a lehetőségét annak, hogy megismerhessen téged valaki.

2020. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak eddig mindig az volt, ha szingli voltam felregisztráltam a Tinderre, görcsösen akartam hogy valaki randizni hívjon, de persze nem a két szép szememért írtak rám, hanem hogy alkalmi szexhez jussanak, ami nagyon nem jött be. Viszont amikor már feladtam, hogy oké, akkor most élvezem a szingli létet, nem is akarok kapcsolatot, szuperül érzem magam ahogy vagyok, akkor a semmiből mindig jött valaki.

Most is ebben a helyzetben vagyok, most is rá vagyok feszülve hogy valaki randira hívjon, legyen már valami, pedig tudom hogy ez nem az én stílusom, inkább le kéne nyugodjak és úgyis összefúj a szél valakivel ha úgy kell lennie.

2020. jún. 17. 12:47
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Sok így élőnek mégis van párja...
2020. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!