Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az 1 gyerekkel rendelkező,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 1 gyerekkel rendelkező, 22-28 éves, szingli nők is csak az álompasijaiknak hajlandóak visszaírni a társkeresőkön vagy ők valamivel lejjebb adják az igényeiket?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektől függetlenül senki nem foglalkozik olyannal aki nem vonzó számára. Nem kell álompasinak lenni de ha nem jön be akkor nem jön be, ebből senki nem fog lentebb adni. Gyerekkel pedig a belső tulajdonságokkal kapcsolatban is sokkal nagyobbak az elvárások.
2020. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szeditek, hogy akinek gyereke van, bárki jó? Inkább magasabbak az igények pont a gyerek miatt.
2020. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
1 gyerekes egyedülálló nőként nem társkeresőn ismerkedtem, pont azért, hogy elkerüljem azokat, akik csak könnyű prédának tekintenek. A való életben ismertem meg a férjem, akinek szintén volt gyereke, tehát nem valami értékcsökkent áruként tekintett rám, csak mert gyerekem van. És számomra ő az álompasi, nem hiába vagyok vele 10 éve. Természetesen a fizikai vonzalom is elengedhetetlen egy jól működő kapcsolathoz, de csupán ez nem elég. Sokkal körültekintőbb voltam a gyerek miatt, és persze az élettapasztalatom miatt.
2020. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy 1 gyerekes 22-28 év közötti nő már pont nem siet sehová, nem fog kifutni az időből, így talán még jobban is válogat. Egy gyerektelen, de gyerekre már nagyon vágyó 28 éves előbb fogja lejjebb adni, hogy ha már "a nagy ő" nem is, de legalább a gyerek összejöjjön, aztán még bármi lehet...
2020. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de azért csak leírom a véleményem. Szerintem van ilyen is meg olyan is, attól függ, mi a cél. Ha csak kell valaki, aki eltartja, vagy aki majd apja lehet a gyerekének, akkor lejjebb adja az igényeit. De szerintem alapvetően egy nő nem lesz attól kevésbé igényes, ha egyedül maradt a gyerekével. Esetleg átértékelt magában pár dolgot, és már nem ugyanaz a fontos, mint korábban, de ezt nem nevezném az igényei lejjebb adásának. Sőt, ha valakinek már nem az a lényeg, hogy akivel van, az egy "helyespaseee" legyen, akkor az szerintem minőségi javulást jelent. :)
2020. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolod, hogy az 1 gyerekkel rendelkező, 22-28 éves, szingli nők nem akarnak boldogok lenni ebben az életben? Mi a ménkűnek adnák lejjebb az igényeiket? Hogy a töketlen lúzerek is beleférjenek? Van már gyerekük, nem akarnak még téged is büfiztetni.
2020. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog, hogy gyermektelen koromban se kellett rájengosling, vagy izomgyuri.

Kell a kémia, ez tény, de ahhoz lehet elég, ha huncut a mosolya, van egy cuki szokása, mit tudom én.

Három gyerekkel maradtam egyedül. Van egy nagyon rendes, de tényleg iszonyat rendes, talpraesett, jó humorú, jól kereső barátom, aki nagyon szeretne ennél több lenni.

Tudom, hogy komolyan gondolja, imádja a gyerekeimet is, annyival egyszerűbb lenne az élet... és nem, nem megy. Nem érzem a vonzalmat, nem érzem, hogy lefeküdnék vele vagy bármi, pedig nagyon győzködtem magam.

Szóval a válasz nem, nem adjuk lejjebb. Sem 1 gyerekkel huszonévesen, sem hárommal harmincas éveinkben.

Esetemben nem is igényleadás, mert egy ápolt normális tőlem 2 évvel idősebb férfi környékez... csak az a fránya kémia 🤷‍♀️

2020. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az igenye a gyerekes anyukanak a kulso tekinteteben lenne, de anyagiakban tobb lenne, mert a pasinak kèt èhes szajat kellene ellátnia.
2020. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!