Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 alatti (egyedülálló)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 alatti (egyedülálló) nőknek tényleg 5 lelőhelye van?

Figyelt kérdés

Ezek szerintem a következők:

- plázák

- szépségszalonok

- szórakozóhelyek / fesztiválok

- strand

- valami menő utazási desztináció

(- otthon)


Sokoldalúnak tartom magamat, sok minden érdekel és pláne egy megfelelő személy rengeteg tevékenység kipróbálására rá tud venni.

Pl szeretek túrázni, de konkrétan 0 alkalommal láttam azt, hogy 2-5-x lány elment volna együtt kirándulni pasik / kiszemelt nélkül (még családdal sem látni őket 25 felett, mert az gááááz).

Ugyan ez a bringázás, futás, biliárdozás, fotózás is. Ha valami ilyen hobbiba fognak a lányok akkor azt a párjukkal / a párjukért teszik, vagy az a kevés lány aki túljutott a fenti 5 tevékenységen el is kelt pillanatok alatt?

Önállóan tényleg nem képesek másra, nem érdekli őket más, csak a fenti 5 tevékenység egyike? Netán varrószakkörön ül az összes? :D


(Elmentem párszor táncklubba, 2x annyi férfi volt mint lány, és a többségük a párjával jött. Ott néztek a férfiak, mint hal a szatyorban)

(Látok női túrázó / bringázó csapatokat ritkán, de ők is 40 felett vannak. Régen talán sokszínűbbek voltak a nők?)



2020. jún. 13. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Én pl szeretek biciklizni, de úgy hogy ismerkedjek? Elsuhanok az emberek mellett, egy pillanatra látom őket csak.
2020. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
#1 Legyél kreatív. Dobj egy botot a küllők közé, abból biztos kialakul egy beszélgetés.
2020. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Tehát gyakorlatilag azt kérdezed, hogy közösségi helyeken lehet-e találkozni emberekkel? Igen, ez általában így van...
2020. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Lachesys ***** válasza:
93%
strange, mi a barátnőimmel is járunk kirándulni. az más hogy nem hiszem h pont a dobogókői túraúton botlok bele valakibe :D bár én amúgy se vagyok szingli. de tök csomó hobbim lenne ha lenne rá időm, csak ugye munka, a párom, edzeni is kell és egyszerűen szerintem kiszorul az ember életéből sokminden a mókuskerékben. amikor meg kikapcsolódik akkor inkább társas tevékenységet választ, mert így összeköti a kettőt - szocializálódik ÉS valamilyen hobbit is kiél (pl elmegyek rockmaratonra.) de egyébként ha szingli lennék csak elmennék egy vállalkozóbb kedvű barátnőmmel valamelyik szerepjátékos bárba (barcraft, hammertime café) és ha kicsit kezdeményezővé iszom magam már fel is szedtem valami hosszú hajú fantasy geeket akik általában szintén a rockot-metált szeretik :D
2020. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#1 Az más kérdés, hogy lehet bringázás közben ismerkedni, de ha nagyon akarja az ember kivitelezhető. Turázásnál pláne.


#3 Nem, hanem az, hogy az 5 helyen kívül hol a fészkes fenében vannak a 30 alatti lányok? Mert ha egy jóképű haverjuk bulit rendez ott ottvannak 10-en is, de más tevékenység tapasztalatom szerint nem érdekli őket.

2020. jún. 13. 21:56
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

"(Elmentem párszor táncklubba, 2x annyi férfi volt mint lány, és a többségük a párjával jött. Ott néztek a férfiak, mint hal a szatyorban)"


Igen, én is így jártam. Igazából bárhová is mész, bármit is csinálsz, mindenhol férfiak vannak. Tényleg, mindenhol.

2020. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
A varrószakkörön felnevettem, mert úgy rémlik a napokban volt egy szingli lány aki azt kérdezte, kizáró ok-e a hímző szakkör és a táskás szem közül valamelyik. 😃
2020. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2020. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Horgoló ezaz!!! Kössz #8, pontosan erre a kérdésre gondoltam. 😃
2020. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

ezek szerint a 30 alatti nők NEM:


-dolgoznak

-bevásárolnak

-járnak utcára

2020. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!