Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a probléma ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a probléma ha még soha senki nem hívott randira?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 20 éves és sose hívott senki el találkozni, randira ilyesmi. Tudom, tudom nő is kezdeményezhet! Volt is erre példa, pár éve azzal besültem. Azóta nem merek ennyire direkt lenni.


Nem vagyok buta, nem vagyok ronda, utcán viszonylag sokan megnéznek, egyetemre járok, járok emberek közé. Mégse volt aki próbálkozott volna, pedig nyitott vagyok.

Par ilyen fura profillal rendelkező idősebb férfiak (50-ed, 60-as volt hogy rámírt fb-on de ennyi).


Mi lehet velem a baj?

Nem azért írtam ki a kérdést hogy elárasszanak a privátok, nem szeretek neten ismerkedni.



2020. jún. 18. 18:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
13%
Súlyfelesleggel hogy állsz?
2020. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Van némi, de nem sok, nálam sokkal nagyobb darab lanyoknak van pasijuk, plusz én évek óta rendszeresen sportolok, tehát izmos is vagyok eléggé.
2020. jún. 18. 18:49
 3/28 anonim ***** válasza:
29%
Volna kedved randizni velem? Tessék, probléma megoldva. Amúgy meg 1 besülés után nem szabad feladni. Mozgolódj fiúk között, és ami késik nem múlik.
2020. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
#2 lehet hogy ők interneten szedték össze. ;)
2020. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Lehet de egyszerűen nekem az nem megy. Személytelen. Személyesen könnyen elbeszélgetek többnyire az emberekkel, de valahogy online sose tudom mit kéne írni, stb.
2020. jún. 18. 18:55
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha semmit nem csinálsz a puszta létezésen kívül, akkor soha nem is fognak ellentétben azzal, amit itt állítanak, hogy minden minimálisan vállalhatóan kinéző nő után lohol egy rakás pasi. Neked is mosolyognod kell pasikra, feltűnően nézned kell őket, oda kell menned haverkodni velük, flörtölnöd kell, kelletned kell magad. Ha ezt nem teszed, akkor vagy csak simán lesz#rnak, akármilyen jól is nézel ki, vagy legfeljebb te leszel a jófej csaj haver a társaságban.
2020. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Nehéz ezt így megmondani. Lehet a kisugárzásoddal is gond. De lehet, nincs semmi gond, csak egyszerűen így alakult. Lehet, esetleg nagyon komoly vagy, nem vagy kicsit se mosolygós. Nehéz megmondani.
2020. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem nagyon adsz jeleket, nem flortolsz, csak úgy elvagy és várod hogy elhivjon valaki. Érdeklődés hiányában viszont csak azok fognak próbálkozni akiknek amúgyis mindegy.


Meg értem hogy nem a gyakoribb akarsz ismerkedni, de ez azért vicces metajelensége a problémásnak hogy elvileg, enki nem hív randira, itt megismerne az egyik válaszoló de rögtön jön a kifogás hogy az miért nem jó..:D

2020. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Az mit takar, hogy nyitott vagy? Másoknak ez miből derül ki?
2020. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Járj el valahova. Egyetemi bulikba, összejövetelekre. Nem kell mocsár részegre innod magad, de néha nem árt egy kis szocializáció.

MEg adj egyértelmű jeleket azoknak akik tetszenek. Aztán hátha valaki odamegy. Vagy csa kszimplán ülj/áll mellé, próbálj meg csatlakozni a baráti, haveri társaságába a neked tetsző személynek. Annyira nem bonyolult. Sőt!

Nőkétn igazából elég, ha szépen mosolyogsz vagy kicsit jobban "kiöltözöl" és elmész mondjuk vásárolni vagy csak szimplán sétálgatsz az egyetemen.

Órák között is simán odamehetsz bárkihez hiszen van közös téma. Kérj segítséget, vagy ajánld fel a tiedet. Mondjuk hogy XY küldjön valami segédanyagot. A Facebook ismertség meg is lesz egyből a legegyszerűbb módja, hogy kapcsolatba kerülj bárkivel.

Aztán beszélgess vele, kicsit játszhatod a "szerencsétlent" is, hogy ezt meg azt nem érted, segíthetne.

Ha veszi a lapot, szimpatikus vagy neki akkor hamar úgyis olyan irányba terelődik az egész, hogy elhív randizni, vagy csak simán keresni fogja a társaságod.

Ezek csak példák voltak, de valami hasonlót érdemes csinálni szerintem.

Ha ez nekem is egyetem alatt jut eszembe talán könnyebb lett volna az egész :D Utána már baromi nehéz normálisan ismerkedni és egyre kevesebb lesz a potenciális "jelölt".

2020. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!