Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam, hogy elmenjek a randira, más egyedülálló is küzd ilyen problémával?

Figyelt kérdés
Interneten ismertem meg egy pasit. Kedves, képei alapján helyes, jól eldumálunk. Megbeszéltük a találkozót is. Elég régóta egyedül vagyok, szeretnék már valakit az életembe, de egyszerűen nem tudom rávenni magam, hogy elmenjek találkozni. Nagyon nehezen mozdulok ki és szakítom meg a mostanra kialakult napi rutinom. Az előző találkozóm egy másik emberrel ugyanígy lemondtam. Akkor nagyon megkönnyebbültem, hogy nem kell kimozdulni. Aztán persze megbántam és most ahogy közeledik az időpont ezt is érzem, hogy szívem szerint lemondanám.
2017. okt. 6. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szervezzetek at a randit a kozeledbe, setatavolsagba.
2017. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz menni, mondd le. Az mégis korrektebb a másik féllel szemben. És mondjuk legközelebb ne ígérj meg olyasmit, amit úgysem fogsz tudni betartani...
2017. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

csak nem bírsz kimozdulni a komfortzónádból.

Gondolkozz el, mi a fontosabb, a komfortzónád vagy hogy legyen valakid.

2017. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Baromi nehéz lehet a cipőt felvenni és elmenni otthonról 1-2 órára . Szerintem maradj egyedül és ne szivass más srácokat :))
2017. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért szivatás, ha az ember pár levélváltás után, 3-4 nappal a randi előtt lemondja azt?? Nem arról van szó, hogy ezer éve hitegetem vagy, hogy aznap nem megyek el. Felnőtt emberek vagyunk, azt gondolom meg lehet ezt őszintén beszélni és lerendezni kulturáltan. Örülök, hogy itt mindenki ilyen határozott és tökös legény, sajnálom, hogy vannak érzelmileg kevésbé határozott emberek. Igazatok van. Sokkal könnyebb egyedül maradni és siránkozni, mint felismerni a problémáid és megpróbálni túllépni.


Én azért mégis csak megpróbálom és remélem valaki olyan választ is tud adni, amivel legyőzhetem a problémát vagy tapasztalatot.

2017. okt. 6. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor lépnél túl a problémán, ha elindulnál otthonról. elméletben nem tudsz elmenni randizni.
2017. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni. Remélem.
2017. okt. 6. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit pontoztatok le, az elso vagyok, praktikus tanacskent irtam mert amikor ez van, hogy semmi kedvem kimozdulni, azon sokat segitene, ha nem kene a sarkon tulra mennem, nem kene tomegkozlekednem, mert altalaban ez ami zavar, utra kelni meg utazni a varosban nehez, nem ott lenni jelen.

Szoval tok egyszeru megoldas atteni a randit egy kozeli kavezoba nem pedig oda, ahova ket atszallassal 20 perc alatt jutok el a fel varoson keresztul.

Termeszetesen ez egyszerubb, ha a belvarosban vagy a kornyeken lakik az ember, ahol vannak is opciok, illetve ha kocsival van valaki, akkor meg lenyegtelen.

2017. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!