Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú első randira felhív magához, mondván csinál valamilyen kaját, az mit jelent? Mármint nem túl korai vagy ilyesmi rögtön nála? Remélem értitek, mi a problémám.

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék fel hozzá. Lehet, hogy nincs semmi hátsó szándéka, de inkább van. HÁny évesek vagytok egyébként?
2013. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ki akar kezdeni veled. Egyébként fiú létemre én is azt mondanám rá hogy korai.


18/F

2013. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szendvics lesz..:D
2013. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy szedtél össze egy pasit ilyen agyi kapacitással?

MEG AKAR D UGNI!!!

2013. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha felhív, akkor ágytorna... ne menj fel, korai
2013. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma most itt senki nem ismer senkit. Voltam már így, eszemben sem volt más lenne, de nem is volt. Mivel az egésznek előzményét nem ismerjük, így akármi is lehet. Akár dugás, akár semmi. Ezt Neked kéne tudni.
2013. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

engem filmezni hívott..az is elég konkrét:D

amúgy egyedül él,vagy mennyi idősek vagytok?

2013. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dugni akar és/vagy csóró ahhoz, hogy étterembe vigyen, mint sokan közülünk... ;-)
2014. okt. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!