Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Izmosabb Nöknek könnyű vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmosabb Nöknek könnyű vagy nehéz a társkeresés? Hogyan viszonyulnak a férfiak akár külső megjelenésetekhez, akár életmódotokhoz? Van aki meghátrál ezek láttán, hallatán?

Figyelt kérdés
Valószínűleg általában hasonló kinézetű és életmódú férfi közelít jobban ilyen Nőhöz, de elöfordulhat, hogy átlag férfi az illető. Ilyen esetek mennyire jellemzőek?

2020. jún. 18. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nehezebb. Van, akinek bejön, másoknak meg kevésbé. Szinte mindenkiből előhozza a komplexusait.
2020. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Sosem a kinézet a lényeg.

A kisugárzás.

Lehetsz 100kg, vagy 60.

2020. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

A női testépítők taszítanak, mert nem nőiesek.

De egy sportos, izmos nő nagyon is vonzó számomra.

2020. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy ilyen: [link]


Vagy ilyen: [link]


A második jöhet.

2020. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én totál vékony vagyok, de elfogadom az izmos nőket, főleg, ha küzdősportot úz.
2020. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kicsit izmosabb vagyok, mint azok akikkek együtt járok edzésekre (küzdősport) és ez láthatóan zavarja a legtöbb férfit, főleg mikor jobban csinálok valamit mint ők vagy ha legyőzöm őket. Sajnos ez van, miattuk nem fogom visszafogni magam.

Párkeresésben sem a legideálisabb, főleg mivel még magas is vagyok. Sokszor érzem úgy, hogy egyedül is maradok😔

24/nő

2020. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-osnak üzenem, hogy engem nem zavar, ha valamiben jobb a nő. Magas és izmos, pont tökéletes!
2020. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egészen más a testépítő kinézetű, izommal tömött nő, mint egy nőiesen sportos, izmos nő.

Pl. női úszók, evezősök, kézilabdázók, vívók nagyon nőiesek (és vonzók) szoktak lenni. Pedig nyilvánvaló, hogy egy BL-győztes csapat kézilabdása, vagy egy olimpiai bajnok evezős azért igencsak izmos lehet.

2020. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!