Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek (jelen esetben hölgyek) miért komoly kapcsolatot keresnek, rágörcsölve, hatalmas elvárásokkal?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerűbb, ha elengednék az ilyen jellegű vágyaikat, és először megakarnák ismerni a másikat?


Értem én, hogy vannak célok, egyik másik már gyereket szeretne, vagy már elvált, és nem akar tingli-tanglizni, de szerintem pont azért nem jön a komoly kapcsolat, mert eleve úgy indul neki, hogy kiszór mindenkit, aki nem annak tűnik, pedig lehet, hogy pont egy lazább kapcsolatból lenne egy komoly.


Miért jó az, hogy mindenki a komoly kapcsolatot, a nagy őt, a nagy szerelmet keresi egyből? Én úgy vagyok ezzel, hogy nem keresem a nagy szerelmet, meg a nagy őt, hanem a másikat szeretném megismerni, és abból még lehet bármi. Ha egy kis egészségügyi ottlét', akkor annyi, ha annál több, akkor meg több.


Ebből persze most lehet sokaknak az jön le, hogy én csak kekszelni szeretnék, tök mindegy hány éves, 20 vagy 55. Lehet, én inkább azt mondom, hogy nem szeretek rágörcsölve, vagy nagy elvárásokkal ismerkedni, hanem inkább megadni a lehetőséget a dolgokra, vagy megélni azt amit ad az adott kapcsolat a másikkal. Mert szerintem valahol az élet is ilyen, hogy élni kell a lehetőségekkel.


De hogy valamiért az emberek inkább szeretnek görcsölni, nagy elvárásokkal nekifutni, és találkozom millió több éve regisztrált profillal társkeresőkön, akik még mindig aktívak, tehát még mindig nincs meg a nagy ő.


Ti erről mit gondoltok?



2020. jún. 15. 12:06
1 2
 1/16 Lachesys ***** válasza:
93%

szerintem a rágörcsölés időszaka a nőknél a 30as évek felé kezdődik meg azután, azoknál, akik gyereket akarnak. és ezt férfiként nem fogod megérteni nyilván, mert téged nem szorít az idő, neked lehet 50 évesen is gyereked, de egy nő ha mondjuk már 30, és még szülni akar, akkor nincs ideje egészségügyi ottlétekre, mert egy stabil kapcsolatot, amibe szülni lehet, még fel is kell építeni, és akkor már mindjárt 33, és lassan kifut az időből. olyankor már nicns fél-egy éve találkozgatásra, meg tinglitanglizásra.


az okosabb nők erre nyilván gondolnak már korábban, mert 25 évesen még belefér, hogy ne görcsölve keress, de aki csak 30asként kap észbe, az nyilván görcsös lesz.

2020. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Én még sose találkoztam olyan nővel aki görcsösen keresett volna. 30 körül is eszméletlen mód válogatnak és ugyanúgy csak a top pasik leveleit/kezdeményezését várják.
2020. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lachesys ***** válasza:
100%

utolsó, legalább lennétek konzekvensek! egyik posztban mindig csak a top pasik, a másikban meg "majd 30 után úgyis megcsúnyultok és akkor majd leadjátok az igényeket"


döntsétek már el, incel gárda!

2020. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom férfi vagy. Nem tudom mi olyan nehezen érthető azon, hogy a nők bizonyos koruk között termékenyek, míg a férfiak még 50 évesen is szórhatják a magokat... Normális esetben az ember nem egy fél éves kapcsolatba akár gyereket szülni, szóval 30 felett marhára nincs ideje az embernek tinglitanglizni meg b.kodni, míg a másik fél kinyogi, hogy amúgy ő nem is akar házasságot meg gyereket.
2020. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy megismerni szeretném a másikat és legalább egy baráti kapcsolatot kiépíteni (szóval szerelem, testiség és egyebek nélkül, a másik személyiségét előtérbe helyezve), mielőtt döntünk a továbbiakról. Szerintem így alakul ki egy komoly kapcsolat, nem úgy, hogy Pista mindennek megfelel a checklistemen, úgyhogy holnaptól komoly kapcsolatban vagyunk. Akit nem ismerek, abban nem bízom, nem tudok szerelmes lenni belé, szerelem nélkül pedig nem szexelek senkivel, akkor már inkább elintézem a dolgot a két kezemmel, a terhesség, némi betegségek és egyebek esélyét nullára csökkentve. Pont, hogy a férfiak szokták a szexet erőltetni már két mondat ismerkedés után is, na nálam ez az, amiből sosem lesz sem szerelem, sem kapcsolat.
2020. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

És miért probléma az, ha egy férfi éppen kekeszelni akar, de nem akar elmenni prostihoz, aki napi X db férfival fekszik le, meg lövik tele a száját ugyanannyian egy nap? Mert hiába mos fogat, attól még a gondolat ott van bennem, hogy fél - 1 órája egy másik pénisz rodeózott a nő szájában.


Hol a női libidó, az ösztönök, a hormonok? Nincs? Vagy megoldják maguknak, amíg meg nem jön a nagy ő?


Tehát az, hogy megismerkedek valakivel, akivel kialakul egy szeretői viszony, szerintem teljesen oké. Attól még ő ugyanúgy keresheti a nagy őt, meg én is. Lehet pont mi leszünk egymás nagy ő-i. De ha egyből a checklist alapján ítél, akkor csak az esély csökken.


#5, én is erről beszélek, hogy legalább egy baráti kapcsolatra adjon esélyt az illető, amiből lehet bármi, ne egyből szórjon ki a checklist alapján, hogy fiatalabb / idősebb vagyok, vagy nem írtam oda a bio-ra, hogy komoly kapcsolatot keresek, stb.

2020. jún. 15. 12:39
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Mert buták és önzők, ennyit tudok mondani. Semmi nem b.sz fel annyira mint amikor már tök mindegy kivel csak gyereket csináljunk. Amikor már tök mindegy, hogy nem szeretjük egymást és a kapcsolat is fos de legalább valaki vegyen el. Aztán meg a szar alibi kapcsolatukkal szépen megnyomorítják egy életre csóri gyereküket. Semmit nem utálok annyira mint ezt az önzést meg felelőtlenséget amikor nem képesek kivárni, hogy megismerjék a másikat mert fontosabb az önzés, hogy neki akkor is babucika kell.

De persze van ebben része a médiának is ami teljesen irreális képet fest a házasságról, a családról. Egy nagy habos-babos álomnak képzelik el aztán jön a nagy pofára esés, hogy mégsem tudod 1 hét után eldönteni, hogy úr isten megtaláltad életed szerelmét. Na meg persze a gyereknevelés is szar, nem az a rózsaszín családi idill amit mutatnak.

Meg van benne része a kormánypropagandának is, hogy szüljél még egy magyart (a nagy büdös semmire egy ismeretlennel...)

Van benne része a sok képmutató majomnak akiknek annyira instabil a kapcsolata, az önképe, a családja, hogy állandóan mutogatni kell kifelé a tökéletes család illúzióját. Más meg persze elhiszi meg irigykedik, hogy neki is kell olyan hiába a felszín alatt amúgy fűvel-fával csalják egymást a gyerek meg az agyukra megy.

2020. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 szerintem akinek szeretője/szexpartnere/prostijai vannak, miközben mással ismerkedik, az nem komoly kapcsolatot keres. Akinek az értékrendjébe belefér, hogy bármifajta érzelem nélkül szexeljen, az egy kapcsolat mellett is ugyanilyen könnyen lép majd félre, ha épp az új kolléganőjének nagyobb melle vagy kerekebb segge lesz, mint nekem és jobban feláll rá neki.


Persze mindenki szexeljen orrba-szájba azzal, akivel jól esik neki, csak tőlem ne várja, hogy esélyt adjak neki, ha már én megadom a partneremnek azt a tiszteletet, hogy nem qratom meg magam egy (vagy több) másik pasival, mielőtt randira megyek vele.

2020. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Mert nem dugok minden luzerrel, mert neki eü. együttlét.


"És miért probléma az, ha egy férfi éppen kekeszelni akar, de nem akar elmenni prostihoz, aki napi X db férfival fekszik le, meg lövik tele a száját"


Nem érdekel. Csak nem velem fogja. Idióta, agyphasz pasik a hátam közepére sem kellenek. Dugd meg a plüss mackód, te szerencsetlen.

2020. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan azt nem érted, hogy ha én 29 évesen szeretnék egy komoly kapcsolatot, ahol pár év után házasság és gyerek lehene, akkor miért nem adok esélyt egy 50 éves nős pasinak? Vagy miért nem szexelek egy nálam 10 évvel fiatalabb sráccal? Vagy miért nem állok össze olyannal, akiről tudom, hogy a büdös életben nem akarok tőle gyereket?
2020. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!