Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mennyire számít cikinek társkeresésnél az ha hobbiból blogot írok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ezzel nemhogy baj nincs...Ha a nonek nem kell tul sokat hallania errol a hobbirol, benne lennie neki is, akkor inkabb dicseretes. Ja, es persze nem taxidermiaval foglalkozol.
2020. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem számít cikinek
2020. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne ciki? Ha az a blog tényleg szól is valamiről, és jó a stílusod, akkor szerintem sokan még kíváncsiak is lehetnek arra, hogy ki az író.
2020. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Azért nagyon nem mindegy, hogy milyen témáról írsz. Vannak, akik pl filmekről vagy zenéről írnak, ezzel semmi gond. Viszont ha valami folytatásos meleg fanfiction sztorit írsz Harry Potterről és Piton professzorról, akkor szépen lekopnék.
2020. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki. Csak akkor ha necces dolgokról ír pl. Perverzió vagy hogy hány nő volt meg neki és ilyesmi vagy az agresszióját írja ki ugy azt gondolnám marha necces.


Ha a blog jól felépített és érdekes vagy tudományos tartalmakat mutat be pl. Olyanokat amik engem is érdekelnek vagy szimplán egy nagyon jól szervezett, felépített blog attól függetlenül hogy mondjuk nem érdekelnek mélyen pl a kétütemű motorok most csak mondtam egy példát de élvezetesen ír azt mondanam nagyon jó mert új dolgokat tanultam. Vagy hobbi pl. Az élet hétköznapi oldaláról úgy azt gondolnám nagyon jó tulajdonság minden téren.

2020. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!