Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar lányok, Ti kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányok, Ti kezdenétek arab, afrikai migráns férfivel kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy sok nő számára egzotikusnak számítanak, de viszont annyira más kultúra, hogy elég könnyen bajotok eshetne, mint pl. ennek a17 éves svéd lánynak, akinek az arab barátja levágta a fejét, miután a lány szakított vele: [link]


Sok ilyen eset van, amiket viszont a mainstream média nem szeret nyilvánosságra hozni. Szóval hallottam én már megcsonkított, savval leöntött lányokról is.


Náluk nincs az mint a fehér pasiknál, hogy szakítasz vele aztán bűnbánóan elsomfordál, hanem úgy berág, hogy egyből jön a kemény bosszú..



2020. jún. 19. 03:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy össze jönnék Velük.Nem jönnek be,de ismerek olyat aki arab,de itt nőt fel.Neki a szemilyiségét nem kedvelem,de ateista.Nem valásos egyáltalán,a családját is nagyon tiszteli.(Nem lenne olyan lenéző meg egoista,akkor még jó pasi is lehetne.)Szóval van kivétel.Minap olvastam,hogy egy csaj megkéselte a pasiját.A nő és a pasi összevesztek,pont évforduló előtt.Másnap a pasi csak egy boldog évfordulós smst küldött.A lány mérgébbe megkéselte,nagy szerencséje volt,hogy a mentők és a rendőr hamar jött.Az a vicc,hogy 40ves emberekről beszélünk.Nőként mondom,egyik nem se szent.A pasiknál is vannak olyan dolgokat,amiket nem vesznek komolyan manapság.Persze nőknek is vannak hátrányai,na mindegy.Csak arra akartam utalni,hogy ez nemtől,vallástól és bőrszíntől nem függő dolog.
2020. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
95%
Az itteni férfiaktól már megszokhattuk, hogy mindenkit utálnak aki nem magyar, a nyugatiakat, keletieket, délieket, északiakat MERT mind elveszi tőlük a magyar nőt! Pont. Ez a lényeg.
2020. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Magyarországon átlagosan hetente 1 nő hal meg párkapcsolati erőszak eredményeként mindenféle brutális módszerrel, legtöbb esetben magyar férfi által, szóval szerintem teljesen indokolatlan más nemzetekre mutogatni. Erőszakos férfiak mindenhol vannak, nem kell messzire menni értük.


Nekem a jelenlegi párom afrikai arab, kettőnk közül én vagyok hevesebb vérmérsékletű. Néha már idegesítően nyugodt és békességet kedvelő. És még a vallása se nyom el! Nahát!

2020. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%
Ezeknek egy fej lenyisszantása nem sokból telik: [link]
2020. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
5%
#23 Tudjuk, hogy gyűlölöd a fehér férfiakat, de tudsz valami forrást arra, hogy "legtöbb esetben magyar férfi által"?
2020. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
91%

Én csak pozitívan tudok nyilatkozni az arab, illetve közel-keleti férfiakról, sőt elárulom, hogy sok visszajelzést kaptak, hogy a magyar nők előbb választanák őket... Ez általánosítás, amit írsz és előítélet... Soha de soha senki nem akart elnyomni, sőt akiket tudok, hogy vegyes kapcsolatban vannak őket sem, harmónikusan élnek...

Bár ehhez hozzászokhattam itthon, szerencsére éltem külföldön és megtapasztaltam, hogy a magyarok mennyire szűk látókörűek és begyepesedetten gondolkoznak, irtó rasszisták (ez már nem normális szinten), mondjuk nem csoda, mert kb. a magyar honon kívül ki nem teszik az emberek a lábukat, hogy legalább esélyt adnának megismerni őket. Voltak magyar barátaim is és tudok különbséget tenni, egyik sem viszonyult hozzám azzal a tisztelettel, kedvességgel, odaadással mint azok a közel-keletiek, arabok akiket megismertem valaha. Ez meg tök nem igaz, hogy büdösek. 😀 Elárulom sokkal ápoltabbak mint a magyar pasik, de ők is elvárják a barátnőjüktől, sőt többször mondták, hogy az európai nők ilyen szempontból nem olyan magukra adó nők mint az arab nők. 😀

2020. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
88%

Most linkeljem, hogy hány magyar nőt csonkított meg gyilkolt meg a magyar csávója? Pl lúgos orvos, és az még mindig nincs börtönben. Magyarországon iszonyat nagy a bántalmazott nők aránya a többi európai országhoz képest.

Amúgy magyar vőlegényem van, de a származás nálam nem szempont. A rasszizmus, meg a szűklátókörűség viszont igen.

2020. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért nem kezdenék, mert attól félnék, hogy levágja a fejem, bár még ez sem kizárt, hanem azért, mert a születendő gyereknek lesz nagyon rossz, ha félig afrikai, félig európai.
2020. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!