Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol kellene ismerkednem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kellene ismerkednem ha nem vagyok sikeres a Tinderen és most itt ez a Retkes Korona vírus?

Figyelt kérdés

Komolyan lehet a jó isten is azt akarja, hogy ne legyen senkim...


25 vagyok, 1,5 éve volt az utolsó kapcsolatom ami két hétig tartott. Fülig szerelmes voltam 1 évig nem volt életem miatta.


Most őszintén nem kellek... Nem vagyok bulizos se jó beszédű.... se jóképű.



2020. márc. 24. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha 1,5 éve egyedül vagy, ezt a két hónapot még kibírod, aztán irány a társasági élet.

Nem kell buli, lehet akármi ahol sok nő van.

2020. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Itt a gyakorin is sokan ismerkednek, de csak óvatosan, mert tele van az oldal pszichopata meg lehúzós csajokkal.
2020. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem vagy sikeres Tinderen, annak meg van az oka. Előnytelen a külsőd. És ha a külsőd előnytelen, akkor férfiként sehol sem tudnál ismerkedni, szóval ne a kínai koronavírust hibáztasd amiért nincs párod, hanem magadat.
2020. márc. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha ennyire negatív képed van önmagadról, akkor szerintem ne fogd rá a vírusra, nem az tehet róla.


Úgy gondolom, hogy a járványtól függetlenül lehet ismerkedni online, egyenlōre virtuálisan tartani a kapcsolatot. Sokan, akik egyedül érzik magukat, azoknak igénye lehet erre, fōleg ha jó beszélgetō partnert találnak. Régen volt olyan barátom, akivel távkapcsolatban voltam, s elōfordult, hogy húzamosabb ideig nem tudtunk találkozni, mégis vonzott a dolog, jól estek a beszélgetések, videochat, meghitt telefonbeszélgetések.. Ha akkor mūkōdött, akkor szerintem ebben a szükség helyzetben is mūkōdne, s idōvel ha felbátorodna a partner, akkor esetleg meg is lehetne ejteni a találkozást!:)

Én is azon az elven vagyok, hogy aki akar valamit, az talál rá módot, aki nem, az talál kifogást. Ha valaki nem akar veled “a korona vírus miatt” ismerkedni még tinderen sem, szerintem az egy rossz kifogás.

2020. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4# 👏


legutóbbi kapcsolatom az ilyen volt, én folytatni szerettem volna. De ő méltósága kijelentette, hogy úgy is lesz más barátnőd.


Talán a kicsit csendességem miatt lett vége...

2020. márc. 29. 07:47
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Itt a remek alkalom, hogy fejleszd magad. Olvass sokat, keress érdekes dolgokat neten, amiről beszélgetni lehet, érdekes légy! Otthon tudsz edzeni, így ha arcod nincs is toppon, férfias alakot tudsz formálni ami szintén segít a csajozásban. Tipp: ne mindenben problémát keresd, hanem a megoldást, pozitív hozzáállás sokkal vonzóbb!
2020. márc. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Ne most ismerkedj,ha randizni is akarsz.Bár irkalni itt is tudsz,aztán ha összejön,fél év múlva talizhattok is.
2020. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hiába fejleszted magadat, az első rostán nem mész át, ha nem nézel ki jól szóba sem állnak veled. Gyűjts plasztikai sebészre, jobbat nem tudok...
2020. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem így jó az arcom ahogy van.
2020. márc. 29. 16:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy jóképű, akkor igen, hátrányból indulsz elsőre a jóképű csávókkal szemben, viszont nálunk férfiaknál sokkal kevésbé hátrány ez, mint a nőknél.

A nők a magabiztos, pozitív kisugárzású pasikra buknak, és ez sokkal fontosabb, hogy milyen jól kinézőnek képzeled magad, ezért van az hogy tök átlagos pasikat is lehet látni bombanőkkel.


Persze esetedben, ha ezt sugárzod ki magadból, hogy egy vesztes vagy, a nők azonnal megérzik, és nem állnak veled szóba, de nem a külsőd miatt.


Szerintem a hozzáállásodon kéne változtatni, és ahogy fentebb írták edzeni bárki tud, az is sokat dob a dolgon.

2020. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!